» Otwarte » PRACA, MOC, ENERGIA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.
06.02.2018
Brak danych
News

PRACA, MOC, ENERGIA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

PRACA, MOC, ENERGIA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

Jak ją skutecznie uwolnić u siebie i w swojej organizacji?

 

Nikolay Kirov zaprasza spotkanie dla Absolwentów i Przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego, razem z Małgorzatą Czernecką, Nadią Kirov i Iwoną Bobrowską-Budny.

 


Nowoczesne organizacje w świadomy i zaplanowany sposób dbają o rozwój kompetencji i talentów swoich pracowników. Nie uwzględniają jednak, że aby byli oni w stanie w pełni je wykorzystać, muszą dysponować odpowiednią siłą i energią do działania. To ona jest nieodzownym elementem ich codziennego funkcjonowania i warunkiem najlepszej efektywności - wysokiej odporności emocjonalnej, sprawności intelektualnej czy motywacji do pracy. Zarządzanie energią pracowników i tworzenie energetycznych, nowoczesnych miejsc pracy, może okazać się jedną z niewielu skutecznych alternatyw, jakie mamy do dyspozycji w świecie bezlitośnie rosnących wymagań, lawinowej ilości bodźców, krótkich deadline’ów i niekończących się list zadań, gdzie „chcieć” przestaje być równoznaczne z „móc”.

 

 

 

Podczas wystąpienia:

     

  • Pokażemy jaka jest relacja między Innowacjami w firmach a jakość życia.
  • Odniesiemy się do najnowszych wyników badania Human Power „Praca, moc, energią w Polskich firmach. Sześć obszarów, które wpływają na efektywność organizacji”
  • Zobaczycie na ile sposób, w jaki funkcjonuje większość pracowników i menadżerów jest adekwatny do wymogów, jakie stawia przed nimi rzeczywistość.
  • Pokażemy wyniki badań dla grupy Liderów – studentów MBA.
  • Przedstawimy 11 najważniejszych czynników, które mają kluczowy wpływ na poziom skuteczności i efektywności działania pracowników i pokażemy, w jaki sposób organizacje je wspierają, a na ile sabotują.
  • Zaprezentujemy przykładowe rozwiązania (na poziomie indywidulanym i systemowym), które wspierają świadome zarządzanie energią pracowników w organizacji.
  •  

 

SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE

Spotkanie jest dla absolwentów i przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego. Jeśli wasz znajomy jest zainteresowany tematem, zabierzcie go ze sobą. Jedyny warunek – REJESTRACJA poprzez formularz rejestracyjny.

 

Miejsce: Aula Główna, ul. Jagiellońska 59, Akademia Leona Koźmińskiego.

Termin: 6 luty 2018 (wtorek)

 

Godziny:

 

18:00 Networking

18:30 Nikolay Kirov, Nadia Kirova, Małgorzata Czernecka, Iwona Bobrowska-Budny

 

 

 

Kontakt z organizatorem:

 

Małgorzta Lichota

Specjalista ds.relacji z Absolwentami

tel: 22 519 22 74

mlichota@kozminski.edu.pl

 

 

 

O prelegentach: