» Studenci » ACCA Day w ALK. Otwórz się na nowe możliwości i sięgnij po wyjątkową wartość, jaką da Twojej karierze kwalifikacja ACCA.
05.12.2017
News

ACCA Day w ALK. Otwórz się na nowe możliwości i sięgnij po wyjątkową wartość, jaką da Twojej karierze kwalifikacja ACCA.

We wtorek 5 grudnia 2017 r. w ALK odbędzie się ACCA Day - wydarzenie, podczas którego będziesz mógł dowiedzieć się więcej o swoich opcjach rozwoju kariery w finansach.

Co piąty członek ACCA zajmuje najwyższe stanowiska zarządcze w firmach. To nie wszystko! Członkowie ACCA wraz z tytułem otrzymują wyjątkowy dostęp do prasy branżowej i raportów eksperckich, czy możliwość udziału w największych konferencjach branżowych. To wyjątkowa społeczność networkingowa osób stale wymieniających się wiedzą i doświadczeniem.

I to wszystko na wyciągnięcie ręki. Wybierz Akredytowany Program ACCA w Akademii Leona Koźmińskiego i sięgnij po więcej!

Przygotuj się!

  • 5 grudnia, godz. 9:30-16:30
  • W agendzie spotkanie z doświadczonym finansistą, który podzieli się z Tobą swoim sposobem na karierę w finansach, oraz gra terenowa z nagrodami!

Więcej szczegółów na FB