» Strona główna » Akademia Leona Koźmińskiego, jako jedyna w Polsce, w światowych rankingach "Financial Times"
22.10.2009
News

Akademia Leona Koźmińskiego, jako jedyna w Polsce, w światowych rankingach "Financial Times"

5 października br. został ogłoszony ranking Global Masters in Management 2009, prezentujący 50 najlepszych programów magisterskich z zarządzania. Z dumą i radością informujemy, że nasza uczelnia zajęła w nim 36 miejsce. ALK znalazła się również w rankingu EMBA 2009, w którym wymieniono 95 najlepszych na świecie programów Executive MBA. Gratulujemy naszym studentom i absolwentom wspólnego sukcesu

Z dumą informujemy, że nasza uczelnia znalazła się na 36 miejscu w śwatowym rankingu Financial Times Global Masters in Management 2009. The top 50 Masters Programmes. Nasz program z zakresu zarządzania jest jedynym polskim programem notowanym w tegorocznej edycji.

 

ALK znalazła się również w 4 podrankingach, tzw. "leagues of their own", prezentujących 10 najlepszych szkół w wybranych kategoriach:

     

  • przedsiębiorczość - miejsce 4
  • zarządzanie - miejsce 8
  • marketing - miejsce 8
  • ekonomia - miejsce 9
  •  

 

rankings.ft.com/businessschoolrankings/masters-in-management/pdf

 

Akademia Koźmińskiego jest obecna również w rankingu „EMBA 2009” ogłoszonym przez „Financial Times” 19 października br., w którym wymieniono 95 najlepszych programów Executive MBA z całego świata. ALK zajęła w nim 91 miejsce.  

 

Gratulujemy naszym studentom i absolwentom wspólnego sukcesu!