» Strona główna » Akademia Leona Koźmińskiego partnerem instytucjonalnym V Kongresu Energetycznego, który odbędzie się w dn. 25-26 września we Wrocławiu.
09.09.2019
News

Akademia Leona Koźmińskiego partnerem instytucjonalnym V Kongresu Energetycznego, który odbędzie się w dn. 25-26 września we Wrocławiu.

Polska energetyka w obliczu globalnych przemian na V Kongresie Energetycznym we Wrocławiu!

Eksperci polskiej i zagranicznej energetyki będą obecni na V Kongresie Energetycznym we Wrocławiu. O nowych horyzontach polskiej energetyki będą debatować prezesi polskich i zagranicznych spółek energetycznych, a także ambasadorzy Norwegii, Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.

Już wkrótce jedno z najważniejszych wydarzeń branży energetycznej: V jubileuszowy Kongres Energetyczny, który odbędzie się w dniach 25-26 września 2019 r. we Wrocławiu. Kongres Energetyczny jest cyklicznym przedsięwzięciem organizowanym przez Dolnośląski Instytut Studiów Energetycznych od 2015 roku, koncentrującym się na problematyce bezpieczeństwa energetycznego, efektywności, rozwoju rynków energii i gazu. Offshore, wizje rozwoju OZE w Europie i na świecie, czyste powietrze, wykorzystanie wodoru w energetyce, gazownictwo, cyfryzacja energetyki, czy elektromobilność to tematy, które będą szeroko omawiane w czasie tegorocznego Kongresu.
Serdecznie zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie.

Dla naszych absolwentów organizator przewidział 10% zniżki. Żeby ją otrzymać wystarczy podczas rejestracji wpisać kod: ALKVKE