» Strona główna » UWAGA: ZMIANA TERMINU NA 24 WRZEŚNIA 2020. Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na „NATIONAL SALES CONGRESS – Mistrzowskie Strategie Sprzedaży”. Nasza uczelnia jest partnerem merytorycznym wydarzenia już po raz czwarty.
02.04.2020
News

UWAGA: ZMIANA TERMINU NA 24 WRZEŚNIA 2020. Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na „NATIONAL SALES CONGRESS – Mistrzowskie Strategie Sprzedaży”. Nasza uczelnia jest partnerem merytorycznym wydarzenia już po raz czwarty.

Szanowni Państwo,

W związku z działaniem siły wyższej i rozprzestrzenianiem się wirusa wywołującego chorobę COVID-19 w Polsce oraz stosując się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia i GIS, informujemy że w trosce o Państwa bezpieczeństwo i komfort, wydarzenie National Sales Congress zostało przełożone na nowy termin: 24 września 2020. Państwa bilety będą obowiązywały w nowym terminie i wciąż pozostają ważne. Godziny trwania wydarzenia pozostają bez zmian.

Akademia Leona Koźmińskiego już po raz 4 jest partnerem merytorycznym NATIONAL SALES CONGRESS – Mistrzowskie Strategie Sprzedaży.

Wydarzenie odbędzie się 24 września 2020, na stadionie PGE Narodowy przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 1 w Warszawie.

W programie między innymi:

Kongres motywacyjno-sprzedażowy – tematy z budowania skutecznej argumentacji, social sellingu, nowych technologii i trendów w sprzedaży.

Wśród prelegentów wystąpią między innymi:

  1. Nikolay Kirov – wykładowca na studiach MBA, doradca w zakresie negocjacji, budowania relacji w biznesie i rozwoju
  2. Krzysztof Sarnecki – przedsiębiorca, konsultant strategiczny i zawodowy negocjator
  3. Barbara Piasek – przedsiębiorca z 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym

 

SPRAWDŹ PROGRAM TU

Z kodem ALK_10 studenci i absolwenci ALK otrzymają 10% zniżki na bilety.