» Otwarte » „Biologia Motywacji. Najlepsi wygrywają stanem umysłu – zarówno w sporcie jak i biznesie.”
28.11.2017
Brak danych
News

„Biologia Motywacji. Najlepsi wygrywają stanem umysłu – zarówno w sporcie jak i biznesie.”

Nikolay Kirov i Jakub B. Bączek zapraszają na spotkanie dla Absolwentów i Przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego.

 

Na spotkaniu pokażemy:

•    jak poprawiać swoje stany mentalno-emocjonalne i tworzyć poczucie pomagające wygranej - w sporcie i w biznesie

•    jak biologia i biochemia organizmu pomaga nam wygrać lub przegrać 

•    jakie są różnice pomiędzy sportowcami a menedżerami. 

 

Spotkanie jest dla absolwentów i przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego. Jeśli Wasz znajomy jest zainteresowany tematem, zabierzcie go ze sobą. Jedyny warunek – rejestracja poprzez formularz rejestracyjny.

 

Termin: 28 listopada 2017 (wtorek)

 

Godziny

18:00 Networking

18:30 Nikolay Kirov i Jakub B. Bączek „Biologia Motywacji. Najlepsi wygrywają stanem umysłu – zarówno w sporcie jak i biznesie.” 

 

Miejsce: Aula Główna, ul. Jagiellońska 59, Akademia Leona Koźmińskiego.

 

 

SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE.

 

UWAGA: NIE MA JUŻ MIEJSC. ZAPISY JUŻ TYLKO NA LISTĘ REZERWOWĄ!!!

 

 

Prelegenci:

 

Nikolay Kirov

 

Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju, Kozminski Executive Business School - Akademii Leona Koźmińskiego. Partner i członek zarządu „Kirov Strategic Negotiators” Sp. z o.o., Członek Zarządu Fundacji BARGEWORK, Członek Rady Naukowej Fundacji „Pasja do Edukacji i Rozwoju”, członek Kapituły Nagrody PNSA - Polish National Sales Awards oraz członek Rady Programowej „Personel i Zarządzanie”. Ponad 10 lat pełnił funkcję członka kolegium redakcyjnego czasopisma „Management and Business Administration. Central Europe”. W Kozminski Executive Business School specjalizuje się w projektowaniu programów talentowych i rozwojowych dla menedżerów  - pod indywidualne potrzeby organizacji.

 

Praktyk z doświadczeniem dydaktycznym i zapleczem naukowym. 

Od 1996 r. mówca inspiracyjny, trener, wykładowca i doradca w zakresie:

•    Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w Biznesie

•    Przywództwa, strategii i wdrażania zmian organizacyjnych

•    Rozwiązywania konfliktów i komunikowania się

•    Zarządzania sobą, zespołem oraz zarządzania własną energią: ciałem, emocjami i umysłem.

 

Instruktor Caligraphy Health System-Caligraphy Yoga - styl QiGong oraz ZEN Coaching praktyk.

Certyfikowany w narzędziach diagnostycznych: FRIS, MPA, MTQ48.

 

 

 

Od 21 lat ponad 50 000 osób brało udział w jego wykładach, szkoleniach i sesjach strategicznych podczas realizacji Programów rozwojowych dla korporacji i przedsiębiorców, studiów podyplomowych,  programów Master of Business Administration: Executive MBA, MBA IT, MBA HR, MBA FINANSE, MBA dla Inżynierów, MBA dla Kadry Medycznej, a także międzynarodowego programu Executive MBA realizowanego w języku rosyjskim na Białorusi. Wykładowca  Kozminski AMP -  Advanced Management Program - realizacja Warszawa - Barcelona, prowadził zajęcia w EADA Business School.

Na swoich kursach pokazuje: jak umiejętności negocjowania i budowania relacji w biznesie przekładają się bezpośrednio na korzyści ekonomiczne i obustronne zadowolenie partnerów; jak podpisywać korzystniejsze długoterminowo kontrakty. Jak zarządzać sobą i podejmować decyzję aby być przywódcą w czasach szybkich zmian.

Koordynator merytoryczny programu studiów Koźmiński MBA dla Inżynierów. Zaprojektował i koordynuje studia podyplomowe „Strategiczne Zarządzanie Sprzedażą i Zespołem Sprzedaży”, oraz „Akademia Negocjacji, Budowania relacji i Kreowania Wartości w Biznesie”. 

Opiekun ponad 150 strategicznych projektów doradczych, prowadzonych w ramach programów MBA, oraz opiekun i promotor ponad 200 projektów doradczych dla administracji publicznej. 

 

Jakub B. Bączek

 

Jest trenerem mentalnym i biznesowym, właścicielem kilku firm (m.in. STAGEMAN, #MentalPower, JBB International), autorem kilkunastu książek. Jednym z jego największych sukcesów jest Mistrzostwo Świata w siatkówce mężczyzn w 2014 roku. Dzięki sukcesom, które osiągnął w przedsiębiorczości, doszedł do etapu wolności finansowej. Na co dzień zajmuje się tym, co przynosi mu szczęście 

i satysfakcję – wspieraniem ludzi w odnoszeniu ich własnych zwycięstw. Robi to, co kocha – pomaga ludziom odnaleźć w sobie siłę do działania i pracy nad sobą. Był sportowcem – jako siatkarz zdobył tytuł Mistrza Polski w 1999 roku. Później wkroczył w fazę naukową – uzyskał tytuł magistra wychowania fizycznego i pedagogiki, studiował również filozofię. Jednocześnie brał udział w wielu szkoleniach, kursach, zdobywał wiedzę o treningu mentalnym, psychologii i zarządzaniu strategicznym. Prywatnie Jakub oprócz siatkówki pasjonuje się również golfem, podróżami i czytaniem książek.

 

 

 

 

 

Kontakt z organizatorem:

Małgorzata Lichota

Specjalista ds.relacji z Absolwentami

tel: 22 519 22 74

mlichota@kozminski.edu.pl