» » Dołącz do Akcji wymarzony Prezent
24.11.2014
News

Dołącz do Akcji wymarzony Prezent

Stało się już tradycją że wykładowcy, pracownicy , słuchacze i absolwenci Uczelni Koźmińskiego od lat biorą czynny udział w realizacji projektu Akcja wymarzony Prezent.

W tym roku też możemy pomóc i dać dzieciakom odrobinę radości i poczucie, że nie są gorsze, że dzięki nam otrzymają wymarzony prezent jak inne dzieci, zamożniejsze i te z pełnych rodzin.

Poniżej list od koordynatorek przedsięwzięcia z linkiem do strony zawierającej pragnienia dzieci.
Chciałabym przypomnieć, że dzięki zaangażowaniu nas wszystkich w zeszłym roku aż 27 dzieci z listy otrzymało prezent J
Osoby które same chcą dokonać zakupu, wybierają dziecko z listy, te które chciałyby wesprzeć pomysł  finansowo, zapraszamy do pokój D/109- najpóźniej 4 grudnia zakupione podarki muszą trafić do siedziby Agencji PR Publink.

Pozdrawiamy i zapraszamy do wzięcia udziału w akcji  J
Zespół Center of Excellence
WITAMY!

To już 12-ta edycja Akcji Wymarzony Prezent :)))
Jak co roku staramy się znaleźć Mikołajów, którzy spełnią marzenia konkretnych dzieci o ich świątecznych prezentach.
Na naszej liście znajduje się blisko 200 dzieci z ośrodków w: Lidzbarku Warmińskim, Płocku, Ornecie, Szczecinie oraz z kilku ubogich rodzin z: Nieświnia, Kostr Starych, Olecka, Ostrowi Mazowieckiej i z Warszawy.

Wszystkie zasługują na uwagę, na to by poczuć się wyjątkowe. Tak się dzieje, gdy znajdzie się ktoś kto zada sobie trud aby kupić ich wymarzony prezent. Taki jaki chcą. I chociaż nie od mamy i nie od taty, to jednak wyjątkowy.
Sprawienie radości dziecku to frajda. Sprawienie, że poczują się lepiej i może bardziej uwierzą w siebie i w lepszy los to frajda podwójna. Dla takiej frajdy warto zostać Mikołajem. I dlatego co roku robimy Akcję.

Jak wziąć udział w Akcji?
Listę wymarzonych prezentów dzieci zamieściliśmy na stronie: www.wymarzonyprezent.com.pl
w zakładce Prezenty: http://www.wymarzonyprezent.com.pl/index.php/prezenty
Wystarczy wejść na stronę www Akcji i dokonać rezerwacji prezentu. Następnie go kupić, samodzielnie lub w grupie znajomych, świątecznie zapakować, oznaczyć i dostarczyć na Mokotów do Agencji PR Publink.
 
Lista umożliwia widoczne dla innych łatwe zarządzanie:
1. „Rezerwuj” – oznacza, że prezent jest wolny;
2. „Usuń rezerwację” – oznacza, że prezent został już wybrany przez innego „Mikołaja”, a usunięcie rezerwacji jest możliwe tylko przez tą osobę;
3. "Kupiony" – oznacza, że prezent dojechał już do Agencji PR Publink (naszego punktu zbierania wymarzonych prezentów).
 
Klikając „Rezerwuj” zostaniecie poproszeni o wpisanie: imienia i nazwiska, adresu e-mail i tel. kontaktowego. Wasze dane nie będą widoczne na stronie www. Mają do nich dostęp jedynie administratorzy strony: Agnieszka Bilińska i ja Beata Bilińska. Wszystko po to aby być z Wami w kontakcie.
Po wpisaniu danych i kliknięciu „Rezerwuj” otrzymacie mail z linkiem do potwierdzenia rezerwacji. UWAGA: Kliknięcie linku finalizuje rezerwację. Po tej operacji i odświeżeniu www Akcji pozycja z wybranym przez Was dzieckiem zostanie przesunięta na koniec listy wymarzonych prezentów i pokaże się przy niej informacja: „Usuń rezerwację”.
 
Brak maila z potwierdzeniem rezerwacji w Waszej skrzynce odbiorczej może oznaczać 3 rzeczy:
1. Ktoś Was ubiegł, robiąc sekundę wcześniej rezerwację tego samego prezentu.
2. E-mail od nas wylądował w spamie Waszej skrzynki.
3. Nasza strona jest przeciążona i e-mail dojdzie za kilka godzin, ale na wszelki wypadek napiszcie w tej sprawie do mnie (bbilinska(at)o2.pl). Szybko sprawdzę czy to Wam udało się zarezerwować dany prezent.
 
Usuwanie rezerwacji prezentu wygląda bardzo podobnie. Dla weryfikacji zostaniecie poproszeni o podanie swojego adresu e-mail. Następnie otrzymacie e-mail, z informacją o rezygnacji z rezerwacji prezentu, i z linkiem, który trzeba kliknąć aby sfinalizować proces uwalniania prezentu do puli.
 
Kupujemy tylko jeden prezent dla danego dziecka.
Większość dzieci podało kilka prezentów do wyboru. Nie chodzi jednak o to, aby kupić je wszystkie, ale jeden z tych wymarzonych (i nie mamy tu na myśli tylko słodyczy). Pamiętajmy, że dzieci rozpakowują swoje prezenty na wspólnej sali i porównują co dostały. Zadbajmy o to, aby dobrze się czuły prezentując swój prezent, one i ich koledzy.

Do kiedy zbieramy prezenty?

Upominki dla wychowanków placówek ze Szczecina i Płocka zbieramy do 4go grudnia.
Prezenty dla dzieci z: Lidzbarka Warmińskiego, Nieświnia, Olecka, Ostrowi Mazowieckiej i Starych Kostr do 11go grudnia.
Prezenty dla dzieci z Ornety i Warszawy do 15go grudnia.
Są to daty nieprzekraczalne z uwagi na zaplanowane już transporty.
 
Gdzie zbieramy prezenty?
Bardzo prosimy aby prezenty były świątecznie zapakowane oraz opisane: imię dziecka, pierwsze litera nazwiska (jeśli jest podana), wiek i miasto.
Prezenty, jak co roku, zbieramy w biurze agencji PUBLINK, przy ul. Narbutta 46/48 lok. 51 (domofon) na Mokotowie (metro Pole Mokotowskie), od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 17:00. Osobą koordynującą Akcję w agencji jest Anita Zdrojewska (tel. 22/849 17 71).
Dla Mikołajów chcących wesprzeć dzieci ze Szczecina uruchomiliśmy dodatkowy punkt zbiórki w tym mieście przy ul. Storrady 2 (tzw. Domek Grabarza, szczegóły na www Akcji).
 
Drodzy Sympatycy Akcji Wymarzony Prezent dzieci czekają na święta. Dla wielu z nich to będzie trudny czas. Rzadko doczekają się odwiedzin mamy albo taty. Dajmy im chwile radości i docenienia, że to czego pragną jest ważne, i że mają prawo marzyć!
 
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.
 
Pozdrawiamy serdecznie
Beata Bilińska (504 112 214)
Agnieszka Bilińska (601 441 340)