» Strona główna » Dzień otwarty online dla kandydatów na studia magisterskie i podyplomowe z obszaru logistyki i łańcuchów dostaw, połączone z zajęciami z firmą Amazon oraz EY.
10.09.2020
News

Dzień otwarty online dla kandydatów na studia magisterskie i podyplomowe z obszaru logistyki i łańcuchów dostaw, połączone z zajęciami z firmą Amazon oraz EY.

Obecne uwarunkowania gospodarcze, globalizacja procesów biznesowych, sprzedaży, produkcji i zaopatrzenia determinowane są przez stale rosnące zapotrzebowanie na praktyczną i skonkretyzowaną wiedzę menedżerską z zakresu zarządzania logistyką i łańcuchami dostaw.

Znaczenie logistyki i zarządzania łańcuchami dostaw stale rośnie. Logistyka dziś to kluczowy czynnik zarządzania, a zatem warto inwestować swój czas w specjalistyczne programy, które pomogą w zdobyciu kompetencji i umiejętności niezbędnych do budowania przewagi konkurencyjnej w czasach zjawisk z rodzaju czarnych łabędzi i VUCA.

Znajomość specjalistycznych technik i metod może przyczynić się do znacznego zredukowania kosztów operacyjnych prowadzonej działalności w dynamicznym i zmiennym oraz nieprzewidywalnym otoczeniu, które wymaga elastycznych, odpornych i zrównoważonych łańcuchów dostaw.

Zapraszamy na dzień otwarty online dla kandydatów na studia podyplomowe i magisterskie z obszaru logistyki.

Podczas naszego spotkania w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni:

zaprezentujemy podyplomowe studia z obszaru logistyki i łańcuchów dostaw

  • zaprosimy Państwa na zajęcia Nowoczesne rozwiązania logistyczne na przykładzie firmy Amazon oraz Cyfryzacja w łańcuchu dostaw, czyli co robią tablety na hali produkcyjnej.
  • będzie można porozmawiać z kierownikami i opiekunami studiów

W trakcie spotkania będzie można również porozmawiać w wirtualnej przestrzeni z kierownikami i opiekunami studiów.

Agenda spotkania:

  • 17.00 – Powitanie
  • 17.10 – Zajęcia merytoryczne Nowoczesne rozwiązania logistyczne na przykładzie Firmy Amazon, Cezary Pieczetowski, Amazon
  • 17.30 – Zajęcia merytoryczne Cyfryzacja w łańcuchu dostaw, czyli co robią tablety na hali produkcyjnej, Marta Cicholska, Supply Chain & Operations, EY
  • 17.50 – Wystąpienie kierownika merytorycznego i przedstawienie programu studiów podyplomowych i MBA. Sesja pytań i odpowiedzi.
  • 18.00 – Zakończenie spotkania

Kandydaci na studia II stopnia zostaną zaproszeni do zadawania pytań w grupach na Facebooku.

 

Będą z nami:


Spotkanie odbędzie się 10 września 2020 r. o godz. 17.00 w formule online, a udział w nim jest bezpłatny.

Szczegóły i zapisy tutaj.