» Otwarte » Dzień otwarty online studiów podyplomowych Horeca Menedżer, w trakcie którego odbędzie się wykład Krzysztofa Kalicińskiego na temat sytuacji w branży gastronomicznej w dobie pandemii.
28.09.2020
News

Dzień otwarty online studiów podyplomowych Horeca Menedżer, w trakcie którego odbędzie się wykład Krzysztofa Kalicińskiego na temat sytuacji w branży gastronomicznej w dobie pandemii.

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy warto wziąć studiować ten kierunek, chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu, zadać pytanie opiekunowi merytorycznemu kierunku, to masz na to znakomitą okazję. Bez wychodzenia z domu.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych studiach?

  1. Bezcenna wiedza i doświadczenie topowych menedżerów – wśród wykładowców znajdziesz właścicieli hoteli, restauracji osoby zarządzające sieciami kawiarni, restauracji. Dowiesz się, jak odnoszą sukcesy w czasach kryzysu.
  2. Zdobędziesz kompetencje zarządcze – nauczysz się najlepszych praktyk z zakresu zarządzania firmą lub działem w branży HORECA, w tym zarządzania kosztami, czasem, zasobami, zakupami, sprzedażą. Poznasz zasady operacyjne Food&Beverage oraz w działalności restauracyjnej i bankietów. W czasach kryzysu nie zmieniły się fundamenty prawidłowego zarządzania. Zmieniło się to, że rynek jeszcze bardziej niż przedtem nie będzie wybaczał błędów.
  3. Zwiększysz efektywność swojego biznesu – jeśli prowadzisz własny biznes gastronomiczny, specjaliści z wieloletnim stażem pokażą Ci, jak efektywniej zarządzać kosztami oraz skutecznie promować swój biznes. Sporo uwagi poświęcimy nowym konceptom i pomysłom sprzedażowym oraz marketingowym. Sięgniemy także do doświadczeń z innych krajów w zakresie pomysłów na wychodzenie branży z turbulencji i kryzysu.
  4. Unikniesz kosztownych błędów – czas kryzysu to wiele zagrożeń, ale również okazje dla odważnych i umiejących myśleć strategicznie. Jeśli planujesz otworzyć własną restaurację lub hotel, dowiesz się, w jaki sposób topowi menedżerowie wybierają lokalizacje pod kolejne inwestycje i jak należy stworzyć biznesplan, aby zminimalizować ryzyko nieudanej inwestycji wartej często miliony złotych.


Zapraszamy:

  • właścicieli oraz menedżerów restauracji, hoteli, kawiarni
  • osoby prowadzące firmy cateringowe i eventowe
  • Szefów kuchni, chcących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie zarządzania
  • inwestorów zainteresowanych otwarciem różnych typów lokali gastronomicznych, hoteli, pensjonatów

Kiedy: 28 września, godzina 20:00

Szczegóły i zapisy TUTAJ.