» Dla Studentów » Elevator Pitch i networking czyli jak zainteresować biznes swoim pomysłem
03.03.2015
News

Elevator Pitch i networking czyli jak zainteresować biznes swoim pomysłem

Zapraszamy na ostatnie ze szkoleń z cyklu "Pierwsze kroki do własnego biznesu" organizowanych we współpracy z Youth Business Poland.Termin: 3.03.2014 r., godz. 10.00-14.00, sala: D301

Liczba uczestników: do 20 osób


Początkujący przedsiębiorcy zazwyczaj są przekonani o wyjątkowości swojego produktu/usługi. Największą sztuką jest jednak zainteresować swoim pomysłem środowisko biznesowe: klientów, inwestorów, potencjalnych współpracowników.

Celem szkolenia jest poznanie zasad skutecznej prezentacji zgodnie z zasadą Elevator Pitch. Szkolenie będzie również okazją do porozmawiania o sile networkingu w biznesie, doświadczenie korzyści ze współdziałania z innymi oraz poznanie zasad skutecznej współpracy. Otwarcie swojego biznesu na współpracę z innymi może znacząco przyspieszyć jego rozwój, obniżyć koszty jego prowadzenia, a także ułatwić tworzenie i wykorzystywanie nowych okazji biznesowych.

 

Prowadzący:

Artur Negri
Posiada dwudziestoletnie doświadczenie pracy z ludźmi w biznesie, samorządach, instytucjach, mediach, dyplomacji i nauce. Był m.in. dziennikarzem i redaktorem Polskiego Radia i prasy ekonomicznej; autorem i szefem projektów PR; szefem zespołów; rzecznikiem prasowym; dyrektorem biura prasowego. Jest coachem, mentorem, trenerem, wykładowcą i konsultantem. Od początku pracy zawodowej zajmuje się zatem słowem i komunikatem z wielu perspektyw. Posiada wykształcenie filozofa i logika.

 

Zachęcamy do rejestrowania się na cały cykl trzech warsztatów. Pierwszy odbywa się 18.12.2014 r. Jeżeli jednak masz ochotę wziąć udział tylko w tym jednym warsztacie, nic nie stoi na przeszkodzie.