» Otwarte » JA JAKO LIDER. O ODWADZE SKAKANIA W NIEZNANE!
23.10.2018
Brak danych
News

JA JAKO LIDER. O ODWADZE SKAKANIA W NIEZNANE!

JA JAKO LIDER. O ODWADZE SKAKANIA W NIEZNANE!

Zapraszamy na spotkanie inspiracyjne i networkingowe dla Absolwentów i Przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego. Gośćmi będą Nikolay Kirov i Bożena Leśniewska – Członek Zarządu B2B Market Orange Polska oraz Integrated Solutions.  Wcześniej Członek zarządu ds. Sprzedaży i Komercyjnej Digitalizacji w Orange Polska. Lider i mentor. Posiada unikatową mieszankę umiejętności strategicznego myślenia, umiejętności motywowania i rozwijania ludzi połączona z pasją oraz autentycznym zaangażowaniem we wszystko, co robi.

Będziemy pokazywać jaka jest rola i odpowiedzialność lidera w obecnych firmach, czyli o przywództwie, budowaniu relacji i zarządzaniu energią zespołu.

 
Spotkanie jest dla absolwentów i przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego. Jeśli wasz znajomy jest zainteresowany tematem, zabierzcie go ze sobą. 

Termin: 23 października 2018 (wtorek) godzina 18.00.
Program
18:00 Networking
18:30 Część merytoryczna: Nikolay Kirov i Bożena Leśniewska
Miejsce: Aula Leona Koźmińskiego (budynek C), ul. Jagiellońska 57/59, Akademia Leona Koźmińskiego.
Koszt uczestnictwa: 50 PLN 

Wartość 50 zł za udział w naszych wydarzeniach adresowanych do absolwentów i przyjaciół uczelni, przekazywana jest Fundacji Koźmińskich i wspiera najzdolniejszą młodzież Akademii Leona Koźmińskiego.

 

 

Więcej o prowadzących: 

 

 Nikolay Kirov

 

Praktyk z doświadczeniem dydaktycznym i zapleczem naukowym.

Od 1996 r. trener, doradca, mówca inspiracyjny i wykładowca w zakresie:

  • Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w Biznesie
  • Przywództwa, strategii i wdrażania zmian organizacyjnych
  • Zarządzania sobą, zespołem oraz zarządzania własną energią

Od 22 lat ponad 70 000 osób brało udział w jego wykładach, szkoleniach i sesjach strategicznych podczas realizacji Programów rozwojowych dla korporacji i przedsiębiorców, studiów podyplomowych,  programów Master of Business Administration

Specjalizuje się w projektowaniu programów talentowych i rozwojowych dla menedżerów  - pod indywidulane potrzeby organizacji.

Twórca „Akademii Negocjacji, Budowania relacji i Kreowania Wartości w Biznesie” oraz studiów podyplomowych „Strategiczne Zarządzanie Sprzedażą i Zespołem Sprzedaży”   -  kirov.pl  Współtwórca programu  „Life & Business Energy Management” LifeEnergy.pl

Na swoich kursach pokazuje: jak umiejętności negocjowania i budowania relacji w biznesie przekładają się bezpośrednio na korzyści finansowe i obustronne zadowolenie partnerów; jak podpisywać korzystniejsze długoterminowo kontrakty. Jak zarządzać sobą i podejmować decyzję, aby być przywódcą w czasach szybkich zmian.

Partner i członek zarządu „Kirov Strategic Negotiators” Sp. z o.o., Członek Rady Naukowej Fundacji „Pasja do Edukacji i Rozwoju”, Członek Zarządu Fundacji BARGEWORK, członek Kapituły Nagrody PNSA - Polish National Sales Awards oraz członek Rady Programowej „Personel i Zarządzanie”. Dyrektor Koźmiński MBA - obszar Przywództwo i Negocjacje - Akademia Leona Koźmińskiego, wcześniej wieloletni Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju, Kozminski Executive Business School.

Autor kilkuset artykułów w czasopismach naukowych oraz prasy menedżerskiej.

 

Bożena Leśniewska

Lider i mentor. Posiada unikatową mieszankę umiejętności strategicznego myślenia, umiejętności motywowania i rozwijania ludzi połączona z pasją oraz autentycznym zaangażowaniem we wszystko, co robi.

W profesjonalnym życiu funkcjonuje w branży telekomunikacyjnej od 20 lat. 

Członek Zarządu B2B Market Orange Polska oraz Integrated Solutions.  Wcześniej Członek zarządu ds. Sprzedaży i Komercyjnej Digitalizacji w Orange Polska. Ponadto sprawuję funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Orange Retail S.A., Wiceprezesa Stowarzyszenia LiderShe oraz członka Rady Programowej Polish National Sales Awards, stowarzyszenia Professional Women Network i Rady Ekspertów THINKTANK. Finalistka międzynarodowego konkursu Women In Sales Awards 2014 w kategorii Best Woman Sales Director oraz VII edycji konkursu Bizneswoman Roku. W 2016 roku została uznana przez Instytut Innowacyjna Gospodarka za jedną z dziesięciu najbardziej wpływowych kobiet zarządzających polskim sektorem teleinformatycznym. Zaczynała od stanowiska przedstawiciela handlowego (DHL), przez kierownika i dyrektora regionalnego (Polkomtel), dyrektora departamentów w centralach firm (Polkomtel, PTK Centertel, TP SA), dyrektora wykonawczego, po stanowisko członka zarządu w Orange Polska. 

Przyczyniła się w istotny sposób do zbudowania pozycji lidera w branży dla Orange Polska. Jest specjalistką w zakresie m.in. zarządzania strategicznego, zarządzania sprzedażą, eCommerce, multichannel, business transformation. Zajmowała się rynkiem konsumenckim i biznesowym, zarządzała kanałami sprzedaży, strukturami wsparcia, rozwojem strategii i biznesu. 

Jest współautorką strategii 2020 Orange Polska. Jej ambicją jest konsekwentna transformacja firmy z koncentracją na kliencie i jego doświadczeniu w każdym punkcie kontaktu (cyfrowym i fizycznym). Pod jej nadzorem w 2015 roku Orange Polska otworzył 8 nowoczesnych, interaktywnych salonów sprzedaży – Smart Store.

W zarządzaniu sprzedażą fascynuje ją ciągła zmienność: „Zmiana jest moim żywiołem”. 

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Psychologii Przywództwa Politechniki Warszawskiej i INSEAD Advanced Management Program

Sukces osobisty - zdobycie Dachu Afryki - szczytu Kilimandżaro.