» Otwarte » JA JAKO LIDER. O PRZYWÓDZTWIE, PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ZARZĄDZANIU ZESPOŁAMI
16.04.2019
Brak danych
News

JA JAKO LIDER. O PRZYWÓDZTWIE, PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ZARZĄDZANIU ZESPOŁAMI

 

Nikolay Kirov zaprasza na spotkanie inspiracyjno-networkingowe dla Absolwentów i Przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego w ramach cyklu "Zarządzanie energią własną menedżera i jego zespołu". Gościem będzie Rafał Plutecki, wieloletni dyrektor Google Campus dla start-up’ów, inwestor i przedsiębiorca. Założyciel największego dostawcy Internetu na polskim rynku w pierwszej dekadzie zmian ustrojowych Internet Technologies, a następnie największego gracza na polskim rynku GTS Internet Partners. Do końca 2018 roku był szefem Google Campus Warsaw, gdzie wspierał setki startupów w budowaniu pozycji rynkowej.  Równolegle do kariery od 15 lat na własną rękę studiuje psychologiczne aspekty osiągania sukcesu, zarządzania energią własną, szukania odpowiedniej równowagi pomiędzy celami zawodowymi i prywatnymi.  Podróżuje, zdobywa góry, gra w polo, docenia Qi Gong, medytacje, jest coachem i mentorem.


Będziemy pokazywać jaka jest rola i odpowiedzialność lidera w obecnych firmach, czyli o przywództwie, przedsiębiorczości, budowaniu relacji i zarządzaniu energią zespołu.

Spotkanie jest dla Absolwentów i Przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego. Jeśli Wasz znajomy jest zainteresowany tematem, zabierzcie go ze sobą.

Uczestnicząc w spotkaniu wspierasz również Fundację Koźmińskich. Przekazywana przez Was wpłata o wartości 50 zł za udział w naszych wydarzeniach adresowanych do Absolwentów i Przyjaciół uczelni, w całości zasila konto Fundacji Koźmińskich i wspiera najzdolniejszą młodzież Akademii Leona Koźmińskiego.

„JA JAKO LIDER. O PRZYWÓDZTWIE, PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ZARZĄDZANIU ZESPOŁAMI”

Miejsce: Aula ALK, ul. Jagiellońska 59, Akademia Leona Koźmińskiego
Termin: 16 kwietnia 2019 (wtorek) godzina 18.00.

Agenda:
18:00 Networking
18:30 Nikolay Kirov, Rafał Plutecki

 

 

Kontakt z organizatorem:
Klaudia Krasuska
Specjalista ds. relacji z Absolwentami
Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami
kkrasuska@kozminski.edu.pl
tel: 22 519 22 74

O prelegentach:

Nikolay Kirov

Praktyk z doświadczeniem dydaktycznym i zapleczem naukowym.
Od 1996 r. mówca inspiracyjny, trener, wykładowca i doradca w zakresie:
•    Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w Biznesie
•    Przywództwa, strategii i wdrażania zmian organizacyjnych
•    Rozwiązywania konfliktów i komunikowania się
•    Negocjacji Strategicznych i Międzykulturowych
•    Zarządzania sobą, zespołem oraz zarządzania własną energią: ciałem, emocjami i umysłem.

Instruktor Calligraphy Health System- styl QiGong (TAI-CHI)  oraz ZEN Coaching praktyk.
Certyfikowany w narzędziach diagnostycznych: FRIS, MPA, MTQ48, Reiss Motivation Profile.

Od 21 lat ponad 100 000 osób brało udział w jego wykładach, szkoleniach i sesjach strategicznych podczas realizacji Programów rozwojowych dla korporacji i przedsiębiorców, studiów podyplomowych,  programów Master of Business Administration: Executive MBA, MBA IT, MBA HR, MBA FINANSE, MBA dla Inżynierów, MBA dla Kadry Medycznej, a także międzynarodowego programu Executive MBA realizowanego w języku rosyjskim na Białorusi. Wykładowca  Kozminski AMP -  Advanced Management Program - realizacja Warszawa - Barcelona, prowadził zajęcia w EADA Business School.

Na swoich kursach pokazuje: jak umiejętności negocjowania i budowania relacji w biznesie przekładają się bezpośrednio na korzyści ekonomiczne i obustronne zadowolenie partnerów; jak podpisywać korzystniejsze długoterminowo kontrakty. Jak zarządzać sobą i podejmować decyzję aby być przywódcą w czasach szybkich zmian.

Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju, Kozminski Executive Business School - Akademii Leona Koźmińskiego. Partner i członek zarządu „Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o.", Członek Zarządu Fundacji BARGEWORK, Członek Rady Naukowej Fundacji „Pasja do Edukacji i Rozwoju”, członek Kapituły Nagrody PNSA - Polish National Sales Awards oraz członek Rady Programowej „Personel i Zarządzanie”. Ponad 10 lat pełnił funkcję członka kolegium redakcyjnego czasopisma „Management and Business Administration. Central Europe”.

W Kozminski Executive Business School specjalizuje się w projektowaniu programów talentowych i rozwojowych dla menedżerów  - pod indywidulane potrzeby organizacji. Koordynator merytoryczny programu studiów Koźmiński MBA dla Inżynierów. Zaprojektował i koordynuje studia podyplomowe „Strategiczne Zarządzanie Sprzedażą i Zespołem Sprzedaży”, oraz „Akademia Negocjacji, Budowania relacji i Kreowania Wartości w Biznesie” i Akademii Przywództwa i Budowania Relacji.
 

Rafał Plutecki

Jako 24-latek założył jedną z pierwszych firm internetowych w Polsce Internet Technologies i już w latach 90-tych wprowadzał Internet do biur i domów w całym kraju. Firma wyróżniona przez Business Week jako regionalna gwiazda z ponad 500% wzrostem sprzedaży. Po odejściu budował kolejne firmy, doradzał, inwestował. W 1997 współzałożył organizację Young Presidents' Organization w Polsce. Do końca 2018 roku był szefem Google Campus Warsaw, gdzie wspierał setki startupów w budowaniu pozycji rynkowej. Równolegle do kariery od 15 lat na własną rękę studiuje psychologiczne aspekty osiągania sukcesu, zarządzania energią własną, szukania odpowiedniej równowagi pomiędzy celami zawodowymi i prywatnymi. Podróżuje, zdobywa góry, gra w polo, docenia Qi Gong, medytacje, jest coachem i mentorem.