» Dla Absolwentów » Jubileuszowy Zjazd Absolwentów z okazji 25-lecia Akademii Leona Koźmińskiego
09.06.2018
Brak danych
News

Jubileuszowy Zjazd Absolwentów z okazji 25-lecia Akademii Leona Koźmińskiego

Z okazji 25-lecia istnienia Akademii Leona Koźmińskiegozapraszamy wszystkich, którzy ukończyli naszą uczelnię do udziału w Jubileuszowym Zjeździe Absolwentóww dniu 9 czerwca 2018 r. (sobota), godz. 13:30 na kampusie uczelni, Warszawa, ul. Jagiellońska 59.

Pierwszy rocznik, który rozpoczynał studia w październiku 1993 roku liczył zaledwie 300 studentów. Dziś co roku studia w ALK rozpoczyna 3000 osób, a uczelnia liczy ponad 8000 studentów, z czego półtora tysiąca to cudzoziemcy. Jesteśmy najlepszą w Polsce niepubliczną uczelnią, uznaną przez „Financial Times” za jedną z czołowych szkół biznesu w Europie.

Każdy dyplom wydany przez ALK potwierdzają najważniejsze akredytacje międzynarodowe AACSB, EQUIS i AMBA, dzięki czemu jest on ceniony przez pracodawców na całym świecie.Wśród licznych powodów do wznoszenia toastów z okazji jubileuszu
uczelni jest jeden szczególny – są to sukcesy zawodowe i wspaniałe kariery naszych Absolwentów.

Jesteśmy z Was dumni i wiemy, że wielu z Was przez ostatnie lata osiągnęło więcej, niż marzyło rozpoczynając kiedyś studia. Przy okazji Jubileuszowego Zjazdu Absolwentów chcemy poznać Wasze historie, pokazać jak zmienia się uczelnia, wywołać dobre wspomnienia i zachęcić Was do utrzymywania między sobą kontaktów w ramach wielkiej rodziny Absolwentów Koźmińskiego.

 

Więcej informacji o programie Zjazdu na stronie Jubileuszowego Zjazdu Absolwentów z okazji 25-lecia ALK.

Znajdź nas na FB.

Kontakt w sprawach organizacyjnych Jubileuszowego Zjazdu Absolwentów:

Agnieszka Krawczyńska

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami
Doradca ds. współpracy z pracodawcami
Pokój A/16
+48 22 519 22 73
akrawczynska@kozminski.edu.pl