» Strona główna » Kariera zaczyna się na Koźmińskim
16.01.2019
Brak danych
News

Kariera zaczyna się na Koźmińskim

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami zaprasza wszystkich studentów studiujących na kierunkach: Zarządzanie oraz Administracja na wydarzenie z cyklu "Kariera zaczyna się w Koźmińskim".
Od godz. 10:30 w Atrium D można będzie odwiedzić stoiska m.in.takich firm i organizacji jak: AzkoNobel, JTI oraz L'Oreal. W tym samym czasie zapraszamy do sali D/123 (zmiana sali) na prezentacje i warsztaty prowadzone przez: JTI, firmę rekrutacyjną People oraz Agencję Bezpieczeństa Wewnętrznego. 

Zapraszamy także do stoiska Biura Karier i Współpracy z Absolwentami, na którym będzie można m.in. skonsultować swoje CV z doradcą kariery.

"Kariera zaczyna się w Koźmińskim"

16.01.2019

Program wydarzenia
 

Atrium D

10:30 - 17:00 - stoiska pracodawców, możliwość rozmowy z rekruterami i skonsultowania swojego CV
 

Sala D/123 (zmiana sali), Warsztaty i prezentacje

12:30 - 12:45 - Rozpoczęcie, kilka słów o "Financial Times", Biuro Akredytacji ALK, Marcin Matyja

12:45 - 13:15 - "LinkedIn learning a kompetencje przyszłości", ALK

Prowadząca: Valeriia Gorlushko, kierownik Centrum EdTech ALK

13:30 - 14:15 - „Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego w systemie bezpieczeństwa RP”, ABW

Prowadzący: funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego

14:30 - 15:15 - „Marketing wyzwań”, JTI

Prowadzące: Aleksandra Michalska – absolwentka Filologii Angielskiej uniwersytetu SWPS. Brand Manager w JTI Polska, odpowiedzialna za strategię i rozwój marki Winston oraz tytoni w Polsce.

Natalia Płomińska – absolwentka Wydziału Psychologii oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Brand Manager w JTI Polska odpowiedzialna za tworzenie i realizację strategii marki Camel na polskim rynku.

15:30 - 16:15 - Jak pokonać rekrutera w 7 krokach, firma rekrutacyjna People

Proadzący: Łukasza Krupa - Senior Consultant'em w zespole SSC/BPO w People, firmie specjalizującej się w kompleksowej rekrutacji i doradztwie personalnym. Doświadczenie zawodowe zdobywał najpierw w międzynarodowych firmach z sektora SSC/BPO na stanowiskach księgowych, by następnie wykorzystać je w nieco innym obszarze - agencjach rekrutacyjnych. 
Zajmował się projektami z zakresu RPO, czyli outsourcingu procesów rekrutacyjnych, aktualnie realizuje projekty SSC/BPO - Shared Services Centers/ Business Process Outsourcing.

 

Kontakt:

Agnieszka Krawczyńska 

akrawczynska@kozminski.edu.pl

Monika Bodys

mbodys@kozminski.edu.pl