» Strona główna » KOŹMIŃSKI po raz siódmy najlepszy wśród uczelni niepublicznych w rankingu „Rzeczpospolitej” i miesięcznika „Perspektywy”.
19.04.2007
News

KOŹMIŃSKI po raz siódmy najlepszy wśród uczelni niepublicznych w rankingu „Rzeczpospolitej” i miesięcznika „Perspektywy”.

Wyniki rankingu zostały ogłoszone 19 kwietnia 2007 r. W konkurencji niepubliczne uczelnie magisterskie zajęliśmy po raz kolejny pierwsze miejsce, zaś wśród wszystkich polskich uczelni akademickich - miejsce 41, awansując o 11 pozycji.

KOŹMIŃSKI po raz siódmy najlepszy wśród uczelni niepublicznych w rankingu „Rzeczpospolitej” i miesięcznika „Perspektywy”. Wyniki rankingu zostały ogłoszone 19 kwietnia 2007 r. W konkurencji niepubliczne uczelnie magisterskie zajęliśmy po raz kolejny pierwsze miejsce, zaś wśród wszystkich polskich uczelni akademickich - miejsce 41, awansując o 11 pozycji.

 

W tym roku ranking szkół wyższych przeprowadziła już "Gazeta Finansowa", a także magazyn "Home&Market". W obu zestawieniach wśród uczelni niepublicznych zwyciężyła nasza uczelnia. Ponadto w "Gazecie Finansowej" w podsumowaniu  wszystkich uczelni w Polsce zajęliśmy miejsce 16.