» Strona główna » MARKETING INTERNETOWY - wystawiliśmy studia podyplomowe ALK na aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czesne w ofercie to 6800 zł, a licytacja zaczyna się od 1000 zł - warto spróbować.
04.01.2013
News

MARKETING INTERNETOWY - wystawiliśmy studia podyplomowe ALK na aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czesne w ofercie to 6800 zł, a licytacja zaczyna się od 1000 zł - warto spróbować.

Studia podyplomowe z dziedziny Marketingu Internetowego w ALK zapewniają najbardziej aktualny, kompleksowy i praktyczny know-how w zakresie wykorzystania internetu i mediów społecznościowych do celów marketingowych i biznesowych.


Połączenie kompetencji uznanych praktyków oraz wykładowców ALK posiadających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie e-biznesu pozwoliło nam przygotować program, którego ukończenie gwarantuje biegłe poruszanie się w e-marketingu na poziomie operacyjnym i strategicznym, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów menedżerskich.

Czesne w ofercie ALK to 6800 zł, a na aukcji - ile wylicytujesz, tyle zapłacisz. Zaczynamy od 1000 zł, a cały dochód z aukcji przekażemy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Pomóż nam pomóc innym i zdobądź dodatkowe kwalifikacje!

 

Kliknij tutaj, żeby przejść do strony aukcji: www.allegro.pl

Kliknij tutaj, żeby przeczytać opis programu studiów podyplomowych: Marketing Internetowy