» Dla Studentów » Modele Biznesowe czyli jak szybko i skutecznie stworzyć strategię działania
08.01.2015
News

Modele Biznesowe czyli jak szybko i skutecznie stworzyć strategię działania

Zapraszamy na drugie ze szkoleń z cyklu "Pierwsze kroki do własnego biznesu" organizowanych we współpracy z Youth Business Poland.

Termin: 8.01.2014 r., godz. 10.00-14.00

Liczba uczestników: do 20 osób


Tworzenie długich, szczegółowych biznesplanów powoli odchodzi do lamusa. Metodologia Modeli Biznesowych Lean Canvas zmienia obecnie sposób, w jaki tworzone są nowe produkty i usługi. Metoda ta oparta jest na założeniu działania w warunkach niepewności. Otoczenie biznesowe w wielu branżach zmienia się szybciej niż kiedykolwiek w historii. W sytuacji tej tradycyjne metody budowania nowych firm przestają działać. Większość biznesplanów nie wytrzymuje zderzenia z rzeczywistością, a mnóstwo działań kończy się marnotrawstwem.

Celem szkolenia jest poznanie i przećwiczenie najważniejszych elementów metody Lean Canvas. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość poznać elementarne założenia metody oraz stworzyć swój własny model biznesowy przy wsparciu trenera i grupy.

Prowadzący:

Agnieszka Krawczyk - Customer Engagement Designer
Posiada doświadczenie w projektach badawczych i doradczych związanych z tworzeniem innowacji, budowaniem klimatu innowacyjności w organizacji, projektowaniem i wdrażaniem wartości firmowych oraz zmian na nich opartych, angażowaniu klientów w doskonalenie oferty (m.in. poprzez Customer Advisory Boards), pracy z właścicielami wyzwań, projektowaniu i organizowaniu działań komunikacyjnych, oraz monitorowaniu wdrażania rozwiązań. Pracowała dla takich firm jak: Seco-Warwick, Da Grasso, Young Digital Planet, UCMS Group Poland, Nowa Era, Bank Millennium, ING Bank Śląski, PKO Bank Polski, Sony Music Poland i inne.

 

Zachęcamy do rejestrowania się na cały cykl trzech warsztatów. Pierwszy odbywa się 18.12.2014 r. Jeżeli jednak masz ochotę wziąć udział tylko w tym jednym warsztacie, nic nie stoi na przeszkodzie.

 

Ze względu na wyczerpaną liczbę miejsc, prosimy swoje zainteresowanie warsztatem kierować pod adres mgrzesik(at)kozminski.edu.pl. W przypadku rezygnacji któregoś z uczestników, zostaną Państwo wpisani na listę.