» Strona główna » Nasz program Euro*MBA wśród 40 najlepszych na świecie wg rankingu "Financial Times"
15.03.2011
News

Nasz program Euro*MBA wśród 40 najlepszych na świecie wg rankingu "Financial Times"

Nasz program Euro*MBA, realizowany w konsorcjum z 5 uczelniami partnerskim, został wymieniony wśród 40 najlepszych na świecie w rankingu Online MBA 2011 dziennika "Financial Times". Euro*MBA posiada tzw. "potrójną koronę akredytacyjną", to znaczy zdobył trzy najważniejsze akredytacje - EQUIS, AMBA i AACSB - o które walczą wszystkie uczelnie biznesowe. Ponadto w ostatnim zestawieniu The Economist

Nasz program Euro*MBA, realizowany w konsorcjum z 5 uczelniami partnerskim, został wymieniony wśród 40 najlepszych na świecie w rankingu Online MBA 2011 dziennika "Financial Times". Euro*MBA posiada tzw. "potrójną koronę akredytacyjną", to znaczy zdobył trzy najważniejsze akredytacje - EQUIS, AMBA i AACSB - o które walczą wszystkie uczelnie biznesowe. Ponadto w ostatnim zestawieniu The Economist "Which MBA?" program znalazł się wśród 4 najlepszych na świecie.

 

Do konsorcjum oprócz naszej uczelni należą: Audencia Nantes School of Management, EADA, HHL Leipzig Graduate School of Management, IAE Aix Graduate School of Management i Maastricht University School of Business and Economics.

 

Więcej informacji: rankings.ft.com/businessschoolrankings/online-mba-2011

www.ft.com/cms/s/2/c87e085c-4b72-11e0-89d8-00144feab49a.html 

 

Informacja prasowa