» Dla Absolwentów » Nasze wewnętrzne bariery - co JA mogę zrobić w sprawie własnego rozwoju zawodowego? 5.04.2016 - Spotkanie z cyklu Kobiety Biznesu
05.04.2016
News

Nasze wewnętrzne bariery - co JA mogę zrobić w sprawie własnego rozwoju zawodowego? 5.04.2016 - Spotkanie z cyklu Kobiety Biznesu

 


Fakty:

  • W Polsce i na świecie udział kobiet wśród absolwentów studiów wyższych wynosi 57%.
  • W Polsce udział kobiet wśród pracowników na najwyższych szczeblach zarządzania wynosi 10%, na świecie 14%.
  • Wynagrodzenie kobiet w Polsce i na świecie są od 15 do 20% niższe niż wynagrodzenia mężczyzn, przy czym im wyżej w hierarchii tym większa jest ta różnica.


Czy to Ci przeszkadza?

Te procenty nie dla każdego są problemem, w końcu każda z nas postrzega świat inaczej.

Jeżeli jednak uważasz, że w  Twoim przypadku, ten stan rzeczy powinien się zmienić, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.

Dowiesz się:

  • w jaki sposób możesz działać aby poprawić swoją sytuację na rynku pracy,
  • co zrobić aby zwiększyć swój zasięg działania i aby przyniosły one długofalowe efekty,
  • jak pokonać swoje wewnętrzne zahamowania i  przeszkody z zewnątrz.


Wyjdziesz z inspiracją i z narzędziami ułatwiającymi dalszy rozwój!

 

 

 

 

Prelegentka:

 Nadejda Kirova

Manager i przedsiębiorca z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Certyfikowany konsultant metod analizy osobowości zawodowej i rozwoju, stosujący w swojej praktyce kwestionariusze MPA, FRIS
i Gallup.
Od lat łączy swoje doświadczenia menedżerskie oraz biznesowe z technikami trenerskimi opartymi o najnowszą wiedzę z zakresu budowy mózgu, stylów myślenia FRIS® oraz uczenia się, prowadząc warsztaty dla menedżerów, dyrektorów szkół, nauczycieli, uczniów i ich rodziców oraz występując na konferencjachj. Wspiera ludzi w odkrywaniu swoich talentów, inspiruje do podążania za swoją pasją.  W FRIS-ie Wizjoner.
Założycielka Fundacji Pasja do Edukacji i Rozwoju. 
Współwłaściciel i Członek Zarządu firmy Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o. specjalizującej się w doradztwie i szkoleniach w zakresie negocjacji i budowania relacji w biznesie.
Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Leona Koźmińskiego. Partner merytoryczny Center of Excellence Akademii Leona Koźmińskiego.
Pełniła funkcję Dyrektora Finansowego oraz Dyrektora Operacyjnego w firmach z różnych branż, założyła i zorganizowała pięć spółek
z ograniczoną odpowiedzialnością. Jest Członkiem Zarządu w Bulcom, Kirov Strategic Negotiators oraz w fundacjach: „Bargework”
i „Pasja do Edukacji i Rozwoju”.

 

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego, w budynku C, w Auli Leona Koźmińskiego.

Od 18:00 do 18:30 odbywa się networking pomiędzy przybyłymi gośćmi. Zachęcamy do nawiązania nowych znajomości.

Część merytoryczna spotkania rozpocznie się o 18:30 i potrwa do 20:00. Po spotkaniu będzie możliwość zadania pytań prelegentce i rozmowy z nią.


Spotkanie jest bezpłatne.

Na spotkanie zapraszamy również Panów, którzy chcą dowiedzieć się jak mogą wspierać rozwój zawodowy swoich partnerek i współpracownic.