» Dla Absolwentów » Nie wiem czego chcę, ale wiem, czego nie chcę - czyli jak znaleźć drogę do satysfakcji 22.03.2016
22.03.2016
News

Nie wiem czego chcę, ale wiem, czego nie chcę - czyli jak znaleźć drogę do satysfakcji 22.03.2016

Wciąż nie masz pojęcia czego właściwie chcesz? Nie jesteś sam. Okazuje się, że większość ludzi nie zna własnych ograniczeń ani potrzeb. Poznaj podstawowe błędy, które popełniasz i techniki, które pomogą Ci znaleźć drogę do samorealizacji.  

Warsztat oparty jest na zestawie praktycznych ćwiczeń, które pomogą Ci:

  • określić czego naprawdę chcesz, a przed czym się bronisz,
  • nazwać swoje kluczowe wartości,
  • nabrać wewnętrznej motywacji,
  • ćwiczyć wytrwałość,
  • ustalić długoterminowe cele,
  • stworzyć plan działania i realizować jego założenia.

 

Karolina Cwalina

Professional Certified Coach w ICF - PCC ICF. Absolwentka Wydziału Prawa oraz Studiów Podyplomowych „Coaching Profesjonalny” na Akademii Leona Koźmińskiego a także „The Art and Science of Coaching” na Erickson International College akredytowanego w Polsce przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek International Coach Federation (ICF). Kierownik Studiów Podyplomowych Akademia Coachingu na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

Specjalizuje się w obszarach organizacji i zarządzania czasem. Właścicielka firmy szkoleniowo - coachingowej oraz autorka programu dla kobiet „Sexy zaczyna się w głowie” oraz programu biznesowego "Sukces zaczyna się w głowie", które oferują szeroki program warsztatowo - szkoleniowy.

Specjalista w zakresie life coaching, wpływającego na podniesienie jakości życia. Na swoim koncie posiada wiele sukcesów w pracy zarówno z osobami indywidualnymi i firmami.

Specjalizuje się w pełnowymiarowym diagnozowaniu kompetencji pracowników, zarządzaniu czasem, organizacji, wierze we własne możliwości, pracy w zespole (team coaching), motywacji, wytrwałości. Więcej na: www.karolinacwalina.pl

 

Spotkanie odbędzie się 22.03.2016 r. w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego, w budynku C,
w Auli Leona Koźmińskiego.


Od 18:00 do 18:30 odbywa się networking pomiędzy przybyłymi gośćmi. Zachęcamy do nawiązania nowych znajomości.

Część merytoryczna spotkania rozpocznie się o 18:30 i potrwa do 20:00. Po spotkaniu będzie możliwość zadania pytań prelegentce i rozmowy z nią.

 

Spotkanie jest bezpłatne.