» Otwarte » Nikt mi nie mówił, że będę musiał sprzedawać – współczesne wyzwania w sprzedaży usług profesjonalnych dla biznesu.
30.05.2017
News

Nikt mi nie mówił, że będę musiał sprzedawać – współczesne wyzwania w sprzedaży usług profesjonalnych dla biznesu.

według metody

 

Dynamicznie rozwijająca się sytuacja na rynku usług profesjonalnych coraz częściej wymaga od specjalistów – prawników, konsultantów, inżynierów, doradców, analityków – wchodzenia w rolę sprzedawcy. Czy jest to takie proste?

Serdecznie zapraszamy do spotkania w ramach Klubu Absolwenta poświęconemu sprzedaży usług profesjonalnych dla biznesu. Spotkanie będzie miało charakter inspirującego warsztatu. W czasie spotkania zachęcimy uczestników do podzielenia się z jakimi wyzwaniami w sprzedaży borykają się na co dzień. Pokażemy najczęściej występujące problemy w sprzedaży usług. Poszukamy źródeł tych problemów. Zainspirujemy również do zerwania z tradycyjnym modelem sprzedażowym. Pokażemy w jaki sposób można zbudować nowy, skuteczny w usługach profesjonalnych dla biznesu proces sprzedażowy.

 

Warsztat kierujemy do wszystkich osób, które wykonują „wolny zawód” lub pracują w firmach oferujących usługi profesjonalne dla biznesu. W szczególności zapraszamy:

 • prawników
 • konsultantów
 • doradców podatkowych
 • finansistów
 • księgowych
 • architektów
 • doradców personalnych
 • headhunterów
 • coachów
 • ekspertów zarządzania projektami
 • specjalistów IT

 

                       

 

Termin:   30.05.2017 (wtorek)

Godziny: 18:00 Networking prowadzony przez Grzegorza Turniaka

               18:30 Prezentacja        

Miejsce: B-17  

 

Sesja pozytywnych relacji podczas rejestracji.

Konferencje i wydarzenia biznesowe są zarówno źródłem wiedzy jawnej, prezentowanej przez prelegentów, jak i okazją do wymiany doświadczeń uczestników. Dlatego też zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w specjalnie zorganizowanej sesji mającej na celu wzajemne przełamanie lodów i poznanie się. Wspólnie z ekspertem networkingu, Grzegorzem Turniakiem, przygotowaliśmy dla Państwa sesję pozytywnych relacji, dzięki której będą Państwo mogli w pełni wykorzystać spędzony czas.

 

 Andrzej Twarowski

Absolwent XXVII nitki Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Na swojej nitce pełnił funkcje Starosty Grupy. Dyplom obronił w 2007 roku. 

Jako ekspert sprzedaży specjalizuje się w branżach usług profesjonalnych dla biznesu, finansowych i technicznych. Zrealizował projekty dla czołowych kancelarii prawnych, agencji rekrutacyjnych, firm doradczych, dostawców usług biznesowych w Polsce.

Wysłany w pierwszym „desancie” konsultantów, którzy uczyli się metody Sandlera za Wielką Wodą w 2005 roku.

Zarządzał sprzedażą w start-up’ie bankowości internetowej, tanich liniach lotniczych i największej firmie szkoleniowej w Polsce.

W realizowanych programach skupia się na realnej zmianie w zachowaniach, postawach i umiejętnościach sprzedażowych.

Prywatnie miłośnik koszykówki i ojciec dużej rodziny.

 

 

 

Kontakt z organizatorem:

Marta Krawczyńska

Specjalista ds.relacji z Absolwentami

tel: 22 519 22 74

mkrawczynska(at)kozminski.edu.pl