» » Nowa grupa dyskusyjna na Facebooku
12.05.2016
News

Nowa grupa dyskusyjna na Facebooku

Grupa Prawnika Sukces Zawodowy dedykowana absolwentom prawa ALK już działa na Facebooku. Teraz oprócz spotkań organizowanych na terenie Uczelni, stworzyliśmy absolwentom prawa możliwość wymiany doświadczeń i dyskusji, zakładając grupę Prawnika Sukces Zawodowy

Chcielibyśmy, aby wiedza, zdobyta w czasie studiów i pracy zawodowej, mogła procentować w rozwoju kariery. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne w zawodzie prawnika są umiejętności związane z pracą z klientem, a także z (niekoniecznie bezpośrednią) promocją własnych usług. Dlatego pragniemy dzielić się z absolwentami prawa wiedzą wynikającą z badań naszych wykładowców.

Grupa dyskusyjna to przestrzeń, w której będziemy dzielić się z absolwentami prawa poradami i ciekawymi informacjami, z których będą mogli skorzystać w dowolnym miejscu i czasie.

 

 

Już dziś zachęcamy do przeczytania artykułu oraz wyrażenia opinii na jego temat:

Strategie i techniki wzrostu własnych osiągnięć na silnie konkurencyjnych rynkach usług prawnych” autorstwa pana Kazimierza Nalepy – wykładowcy ALK, współpracującego ze środowiskiem usług prawnych oraz praktykami biznesu.