» Studenci » Ostatnie dni rekrutacji do Leothonu – biznesowego hackathonu Akademii Leona Koźmińskiego organizowanego przez Kozminski Venture Lab – wspólnie z Rondem 1.
12.03.2019
News

Ostatnie dni rekrutacji do Leothonu – biznesowego hackathonu Akademii Leona Koźmińskiego organizowanego przez Kozminski Venture Lab – wspólnie z Rondem 1.

Wyobraź sobie, że przez 24 godziny masz szansę sprawdzić swoją kreatywność oraz umiejętności menedżerskie w realnym wyzwaniu…

Zapraszamy na Leothon – biznesowy hackathon Akademii Leona Koźmińskiego organizowany przez Kozminski Venture Lab wspólnie z Rondem 1. Pod czujnym okiem ekspertów z różnych obszarów na 24 godziny zostaniesz prawdziwym konsultantem, a Twoje pomysły mogą zostać wdrożone w życie!

Pierwszym zadaniem Leothonu jest wzięcie udziału w Dniach Otwartych, które odbędą się
18-19.03
.2019 w Rondzie 1. Po Dniach Otwartych nastąpi selekcja do części głównej polegająca na rozwiązaniu otrzymanego zadania i przesłaniu odpowiedzi. Uczestników zakwalifikowanych do części głównej powiadomimy 22.03.2019.

Pamiętaj, że wzięcie udziału w Dniach Otwartych jest obowiązkowe. W ramach Dni Otwartych możesz wziąć udział w warsztatach biznesowych, które będą wprowadzeniem do Leothonu. O udziale w warsztatach będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Zarejestruj się na stronie: https://leothon.kozminskihub.com i dołącz do wyzwania w zakładce All.

Na zgłoszenia czekamy do 14.03.2019 do godz. 23:59.

 

Dni Otwarte w Rondo 1: 18-19.03.2019

Część konkursowa Leothonu: 24-25.03.2019

 

Nagrody

- 10 000 zł dla zespołów z podium: 6000 zł dla zwycięzców, 3000 zł dla drugiego zespołu, 1000 zł dla trzeciego

- kolacja z Chief Innovation Officer Poland z EY

To nie wszystko! Co powiesz na pełne wyżywienie podczas hackathonu? Sushi, burger, pizza, jedzenie z foodtrucków – tego na pewno nie zabraknie! Ponadto na miejscu będą czekać dodatkowe atrakcje –  m.in. masażysta, który pomoże Ci zrelaksować się po ciężkiej pracy.

Liczba miejsc jest ograniczona! Pamiętaj, że kwalifikacja do Leothonu wymaga wzięcia udziału w Dniach Otwartych w Rondzie 1 oraz rozwiązania zadania, które otrzymasz po udziale w Dniach Otwartych. Do Leothonu przyjmujemy zarówno zgłoszenia indywidualne, jak i grupowe (od 3 do 5 osób). Jeśli aplikujesz indywidualnie, zespół do wspólnej pracy znajdziesz podczas sesji networkingowej na hackathonie.

Wydarzenie jest skierowane także do studentów innych uczelni, jednak wymogiem jest, aby w każdym zespole była co najmniej jedna osoba z Akademii Leona Koźmińskiego.

Leothon odbywa się w języku angielskim.

Nie zwlekaj! Aplikuj teraz na stronie: https://leothon.kozminskihub.com i dołącz do wyzwania w zakłace All.

 

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku.

 

Organizatorem wydarzenia jest Kozminski Venture Lab we współpracy z Rondo 1.

Partnerzy: EY, Azimutus, Allen & Overy oraz Samorząd Studencki ALK, Kozminski Business Club, Kozminski New Media Club, ESN Kozminski.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Kozminski Venture Lab