» Strona główna » Pływacy Akademii Leona Koźmińskiego najlepsi w Polsce
07.05.2010
News

Pływacy Akademii Leona Koźmińskiego najlepsi w Polsce

W zakończonych 29 kwietnia 2010 finałach Akademickich Mistrzostwach Polski w Pływaniu nasza uczelnia zwyciężyła w drużunowej klasyfikacji generalnej kobiet oraz drużynowej klasyfikacji generalnej mężczyzn, wyprzedzając wszystkie uczelnie publiczne i niepubliczne. W poszczególnych konkurencjach pływacy z ALK zdobyli aż 16 złotych medali, i to bez udziału naszych olimpijczyków: Otylii Jędrzejczak i Pawła Korzeniowskiego, którzy nie brali udziału w zawodach.