» Kolegium Prawa » Ruszyła jesienna edycja studiów podyplomowych Zarządzanie kancelarią prawną
27.10.2009
News

Ruszyła jesienna edycja studiów podyplomowych Zarządzanie kancelarią prawną

Studia uruchomione przez ALK we współpracy z Krajową Radą Radców Prawnych stanowią pionierski program edukacyjny i są jednym z kilku na świecie projektów edukacji menedżerskiej dla praktykujących prawników.

Od zajęć z podstaw zarządzania oraz negocjacji rozpoczęła się jesienna edycja studiów „Zarządzanie kancelarią prawną”. W studiach uczestniczą przede wszystkim są to radcowie prawni prowadzący własne kancelarie w różnych miastach, a także osoby, które bez wykształcenia prawniczego zamierzają zarządzać przynajmniej niektorymi obszarami w kancelarii prawnej.

 

Celem studiów jest dostarczenie uczestnikom narzędzi zarządzania oraz narzędzi do rozwoju prawniczego biznesu. Dzięki ograniczonym liczbowo grupom duża część zajęć ma formę interaktywnych warsztatów, gier i symulacji. Studia uruchomione przez Akademię Koźmińskiego we współpracy z Krajową Radą Radców Prawnych stanowią pionierski program edukacyjny i stanowią jeden z kilku na świecie projektów edukacji menedżerskiej dla praktykujących prawników.