» Otwarte » Spotkanie informacyjne o „Akademii rozwoju kompetencji sprzedaży usług profesjonalnych dla biznesu"
29.11.2017
Brak danych
News

Spotkanie informacyjne o „Akademii rozwoju kompetencji sprzedaży usług profesjonalnych dla biznesu"

 „Aby zacząć wygrywać, musisz najpierw nauczyć się przegrywać.”

Tak brzmi pierwsza Zasada Sandlera. Doświadczenia są wartościową lekcją, gdy poświęci się im uwagę i wyciągnie wnioski na przyszłość. Sztuka ciągłego doskonalenia swojego podejścia jest integralną częścią procesu wdrożenia Systemu Sprzedaży Sandlera.

Jeżeli wiesz, czego chcesz, cenisz swoje pieniądze i naprawdę chcesz coś zmienić w swoim życiu - to zapraszamy Cię na spotkanie informacyjne, podczas którego Andrzej Twarowski podzieli się swoimi doświadczeniami sprzedażowymi. Druga część wystąpienia poświęcona będzie omówieniu założeń i formy pracy Akademii rozwoju kompetencji sprzedażowych, skierowanej w całości do osób zajmujących się usługami profesjonalnymi dla biznesu.

Kiedy: 29.11.2017, godzina 18.00

Gdzie: Aula D200, Akademia Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 57/59.

Spotkanie jest bezpłatne.

 

 

Więcej informacji na temat Akademii: bit.ly/2i1Ltnx

TRENER 

 

Andrzej Twarowski 

 

Absolwent XXVII nitki Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Na swojej nitce pełnił funkcje Starosty Grupy. Dyplom obronił w 2007 roku.

 

Jako ekspert sprzedaży specjalizuje się w branżach usług profesjonalnych dla biznesu, finansowych i technicznych. Zrealizował projekty dla czołowych kancelarii prawnych, agencji rekrutacyjnych, firm doradczych, dostawców usług biznesowych w Polsce.

 

Wysłany w pierwszym „desancie” konsultantów, którzy uczyli się metody Sandlera za Wielką Wodą w 2005 roku.

Zarządzał sprzedażą w start-upie bankowości internetowej, tanich liniach lotniczych i największej firmie szkoleniowej w Polsce.

W realizowanych programach skupia się na realnej zmianie w zachowaniach, postawach i umiejętnościach sprzedażowych. Prywatnie miłośnik koszykówki i ojciec dużej rodziny.