» Otwarte » Spotkanie informacyjne online dla kandydatów na studia zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa: dla właścicieli i sukcesorów.
10.09.2020
News

Spotkanie informacyjne online dla kandydatów na studia zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa: dla właścicieli i sukcesorów.

Ukończyłeś/aś studia licencjackie? Prowadzisz własny biznes? W przyszłości będziesz właścicielem firmy? Szukasz praktycznych studiów magisterskich, które kompleksowo przygotują Cię do objęcia tej roli? Akademia Leona Koźmińskiego stworzyła kierunek skierowany do właścicieli oraz sukcesorów firm rodzinnych.

Już 10 września, w czwartek, o godzinie 17:00 na Facebooku Akademii odbędzie się spotkanie informacyjne online dla wszystkich zainteresowanych kandydatów na studia zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa: dla właścicieli i sukcesorów. Chcielibyśmy, żebyście poznali nasz kierunek „od kuchni”, dlatego na spotkanie zaprosiliśmy absolwentów oraz obecnych studentów ZRP, którzy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

Na spotkaniu dowiecie się o:

  • płatnych stażach i firmach partnerskich
  • programach stypendialnych
  • przedmiotach realizowanych w ramach kierunku
  • formie prowadzenia zajęć
  • wykładowcach
  • wymianie międzynarodowej

Opowiemy także, czym zajmują się i gdzie pracują absolwenci tego kierunku.

Zapraszamy do grupy na Facebooku dla kandydatów na studia ZRP: dla właścicieli i sukcesorów, na której znajdują się wszystkie aktualności: Dołącz do grupy.

Więcej informacji na temat kierunku zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.