» Dla Absolwentów » Spotkanie z cyklu: Kobiety Biznesu: „(Nie) podręcznik negocjowania. Jak negocjować w nowej, pokryzysowej rzeczywistości. Nie negocjuj – załatwiaj sprawę!” 15.12.2015
15.12.2015
News

Spotkanie z cyklu: Kobiety Biznesu: „(Nie) podręcznik negocjowania. Jak negocjować w nowej, pokryzysowej rzeczywistości. Nie negocjuj – załatwiaj sprawę!” 15.12.2015

Współczesny biznes funkcjonuje w tzw. nowej rzeczywistości pokryzysowej. Cechuje się ona dużym stopniem zmienności, nieprzewidywalności i niepewności. Wszelkie stosowane do niedawna techniki w negocjacjach mogą je bardziej utrudnić niż ułatwić, dlatego też podczas warsztatu zostaną wymienione „z imienia i nazwiska" wszystkie ważne utrudniacze (zachowania, zwyczaje, techniki, strategie) i ułatwiacze w negocjacjach. Uczestnicy spotkania dowiedzą się na nim, czego nie należy robić i co warto robić, aby realizować cele organizacji, którą reprezentujemy w negocjacjach.

  • Uczestnicy poznają odpowiedź na pytanie, czym są, a czym nie są negocjacje.
  • Dowiedzą się, a raczej uświadomią sobie jak wygląda „nowa rzeczywistość”, w której obecnie funkcjonujemy, czym się objawia, jakie niesie ze sobą możliwości.
  • Uczestnicy poznają negocjacyjne utrudniacze i ułatwiacze, czyli to, co w negocjacjach pomaga i co przeszkadza.
  • Zwiększą swoją świadomość w zakresie własnych motywacji, ukrytych celów, postaw i ich znaczenia w procesie negocjacyjnym.
  • Otrzymają proste i skuteczne rekomendacje jak zwiększyć własną skuteczność w negocjacjach w nowej rzeczywistości.

Prelegentka:

Katarzyna Kołczewska


Prywatny przedsiębiorca, założycielka, prezes zarządu i właściciel ProCardia Medical. Wielokrotnie nagradzana za osiągnięcia biznesowe specjalistka w zakresie zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach. Trener biznesu, mentorka Vital Voices Poland. Autorka bloga Wyższy Poziom Przedsiębiorczości, licznych publikacji prasowych i internetowych. Partner merytoryczny pierwszych w Polsce delikatesów edukacyjnych Knowledge Brasserie. Matka i pisarka. W dorobku ma trzy wydane powieści obyczajowe i kilka opowiadań.

 

Spotkanie odbędzie się 15.12.2015 r. w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego, w budynku C, w Auli Leona Koźmińskiego.

Od 18:00 do 18:30 odbywa się networking pomiędzy przybyłymi gośćmi. Zachęcamy do nawiązania nowych znajomości.

Część merytoryczna spotkania rozpocznie się o 18:30 i potrwa do 20:00. Po spotkaniu będzie możliwość zadania pytań prelegentce i rozmowy z nią.