» Kariera » “Startup bez budżetu - przetestuj pomysł i zdobądź finansowanie na jego rozwój”
21.04.2016
News

“Startup bez budżetu - przetestuj pomysł i zdobądź finansowanie na jego rozwój”

Bezpłatne wydarzenie dla studentów

Data: 27.04 godz. 18:00

 

Miejsce: Politechnika Warszawska, Gmach Główny, Plac Politechniki 1, sala 208

 

Tylko niedoskonałe produkty są skazane na sukces


Dlaczego warto wypuszczać na rynek produkt, który jest niedopracowany? Czego nas uczą przykłady tych, którym się udało? Jakie są pułapki tej metody? 


Czy lean startup umożliwia wprowadzenie na rynek produktu lub usługi bez dużych nakładów inwestycyjnych? W jaki sposób poszukiwać rozwiązań umożliwiających finansowanie startup’owych pomysłów na produkt?

Przyjdź, zainspiruj się, wystartuj z biznesem


Skąd czerpać inspiracje? Jak znaleźć i dopracować pomysł na biznes? Podczas warsztatów prześledzimy obecne trendy dominujące w świecie startupów. Pokażemy jak powstają najlepsze pomysły, które zdobywają milionowe finansowanie na rozwój od inwestorów.

Poznasz narzędzia służące do weryfikacji, czy rozwiązanie które zamierzasz wprowadzić na rynek zainteresuje potencjalnych klientów. Jeśli pomysł się przyjmie masz w zasięgu wiele możliwości finansowania rozwoju działalności. Zdobędziesz informacje jak i gdzie szukać kapitału na własny biznes.

 

Prelegenci: Piotr Ciski, dyrektor zarządzający polskim oddziałem SageTomasz Jabłoński i Damian Strzelczyk - twórcy Startup Academy

 

Rejestracja: startupacademy.pl