» Dla Absolwentów » Strategia Poszukiwania Pracy dla Top Managera
07.10.2014
News

Strategia Poszukiwania Pracy dla Top Managera

Zapraszamy na pierwsze w tym roku akademickim otwarte spotkanie dla Absolwentów. Jednocześnie odbędzie się warsztat w języku angielski oraz polskim. Uczestnicy zostaną podzielenie na grupy odpowiadające poziomowi ich stanowiska.

 

 

ROZWAŻAŁEŚ POSZUKIWANIE NOWEJ PRACY OD JAKIEGOŚ CZASU, ALE:
… nie masz pewności, że to jest dobry moment
… ogarnia Cię frustracja na samą myśl, że masz otworzyć swoje stare CV i je zaktualizować
… nie znasz swojej wartości rynkowej
… nie wiesz, od czego właściwie zacząć
… masz wątpliwości dotyczące formy lub treści swojego CV
… Twoja ostatnia rozmowa rekrutacyjna odbyła się parę lat temu
… nie masz tyle cierpliwości lub dyscypliny, by doprowadzić ten projekt do końca
… nie czujesz się komfortowo, sprzedając siebie
… właściwie wygodnie Ci w obecnym miejscu pracy i to jest najgorsze, co mogło Ci się przytrafić!

ALK we współpracy z Career Angels z przyjemnością zaprasza na warsztat pt. "Strategia Poszukiwania Pracy dla Top Managera (Jak to naprawdę wygląda)."


Data: 07/10/2014
Godzina: 18:00
Sala: D/200

Podczas warsztatu znajdziecie Państwo odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące poszukiwania pracy, wyjdziecie z odpowiedziami i strategią na generowanie interesujących ofert. Będziemy bazować na prawdziwych przypadkach managerów poszukujących pracy.


Prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą swojego CV!

Więcej informacji można znaleźć w załączonym dokumencie: CareerAngels_Wieczorowy Warsztat_ALK.pdfBędzie nam miło Państwa gościć!

Prosimy pamiętać o zabraniu wizytówek.

Krótko o CareerAngels:
Anioły Kariery to międzynarodowa, butikowa firma oferująca szyte na miarę usługi, związane z rozwojem kariery, dla osób na wysokich szczeblach managerskich i prezesów: od przygotowania zwycięskiego CV do badania obecnej sytuacji na rynku; od kontaktu z headhunterami do symulacji rozmów kwalifikacyjnych lub spotkań wspierających; od brandingu pracownika do coachingu kariery.

Pomagając naszym przyjaciołom i kandydatom w ciągu ostatnich lat, zdaliśmy sobie sprawę, że osiągnęliśmy wielki sukces, „tylko” pomagając. Dlatego w czerwcu 2010 powstały Anioły Kariery. Na nasz zespół składają się byli i aktywnie działający Konsultanci Executive Search z co najmniej 10-letnim międzynarodowym doświadczeniem, głównie w rekrutacji, ale również w departamentach HR. Prawie każdy z nas ukończył studia podyplomowe związane z HR oraz/lub posiada istotne certyfikaty z Career & Business coachingu z wymaganą praktyką. Nasze osiągnięcia są poparte znajomością branży, w tym badaniami i praktycznym doświadczeniem. Tutaj znajdziesz nasze profile: