» Studenci » Studenckie koło naukowe Ex Ante oraz Carrefour Polska zapraszają na spotkanie z cyklu „Droga do sukcesu we własnym biznesie!”
14.12.2015
News

Studenckie koło naukowe Ex Ante oraz Carrefour Polska zapraszają na spotkanie z cyklu „Droga do sukcesu we własnym biznesie!”

Serdecznie zapraszamy na wykład pt. „Droga do sukcesu we własnym biznesie!”, którego tematem przewodnim będzie prowadzenie firmy w modelu franczyzowym oraz ajencyjnym. Gościem specjalnym wykładu będzie Marek Lipka, Dyrektor Franczyzy Carrefour Polska, która posiada ponad 30-letnie międzynarodowe doświadczenie w zarządzaniu różnymi modelami sklepów franczyzowych.

Na spotkaniu omawiana będzie charakterystyka rynku i trendów biznesowych ze szczególnym uwzględnieniem branży handlowo-spożywczej w Polsce oraz na świecie, a także różnych form prowadzenia własnego biznesu w modelu franczyzy partnerskiej oraz ajencji.

Jeśli chcesz odnieść sukces we własnym biznesie i szukasz sprawdzonych rozwiązań, przyjdź na spotkanie i dowiedz się, jakie są atuty prowadzenia firmy w modelu franczyzy.

Termin: 14 grudnia 2015 r. o godz. 15:30, w sali D 311

Link do wydarzenia