» Studia podyplomowe » Studia podyplomowe Analityk finansowy rynków i papierów wartościowych zostały objęte patronatem CFA Society Poland.
06.05.2018
News

Studia podyplomowe Analityk finansowy rynków i papierów wartościowych zostały objęte patronatem CFA Society Poland.

Bardzo cieszymy się, że do grona naszych wykładowców dołączą znani eksperci rynkowi, z wieloletnim doświadczeniem w branży, posiadacze tytułu CFA – mówi prof. Paweł Mielcarz, koordynator merytoryczny studiów. 

CFA Society Poland jest częścią międzynarodowego CFA Institute. Organizacja ta obecna jest w 70 krajach i zrzesza ponad 140 tys. przedstawicieli branży finansowej.  CFA Society Poland rozpowszechnia i realizuje najwyższe standardy etyczne oraz edukacyjne w zakresie działań branży inwestycyjnej w Polsce. Organizacja skupia profesjonalistów mających związek z szeroko pojętym dokonywaniem inwestycji i zarządzaniem finansami. Jest to prestiżowe grono osób, mogące pochwalić się szerokim zakresem wiedzy finansowej i doskonałym zrozumieniem procesów na rynkach kapitałowych. Certyfikat CFA to kompetencje i kwalifikacje niezbędne do wykonywania wielu zawodów, między innymi analityk finansowy bądź zarządzający aktywami