» Strona główna » "Studia podyplomowe dla kadr zarządzających i pracowników przedsiębiorstw"
21.03.2006
News

"Studia podyplomowe dla kadr zarządzających i pracowników przedsiębiorstw"

Uprzejmie informujemy, że zostanie wprowadzony projekt "Studia podyplomowe dla kadr zarządzających i pracowników przedsiębiorstw". Środki na realizację projektu pochodzą z Europejskiego Funduszu Społecznego. Dzięki pozyskanym funduszom unijnym, przedsiębiorcy delegujący swoich pracowników na przewidziane w projekcie studia podyplomowe pokryją jedynie niewielką część kosztów studiów.

Uprzejmie informujemy, że zostanie wprowadzony projekt "Studia podyplomowe dla kadr zarządzających i pracowników przedsiębiorstw". Środki na realizację projektu pochodzą z Europejskiego Funduszu Społecznego.


Dzięki pozyskanym funduszom unijnym, przedsiębiorcy delegujący swoich pracowników na przewidziane w projekcie studia podyplomowe pokryją jedynie niewielką część kosztów studiów. Wszystkie małe i średnie przedsiębiorstwa, mogą skorzystać z dopłaty w wysokości 80 procent wartości czesnego. Duże przedsiębiorstwa mogą liczyć na pokrycie 60 procent kosztów związanych z uczestnictwem w studiach.


Oferowany przez naszą uczelnię projekt jest częscią ogólnopolskiego programu studiów podyplomowych realizowanego przez Konsorcjum, w skład którego wchodzi 16 szkół wyższych oraz spółka doradcza EFICOM. Liderem Konsorcujm jest Stowarzyszenie "Edukacja dla Przedsiębiorczości". Projekt przewiduje, że w ciągu najbliżych dwóch lat z dofinansowanych studiów podyplomowych skorzysta ponad 10 tysięcy pracowników przedsiębiortsw.
Planowane, pierwsze edycje dofinansowanych studiów rozpoczną się w pierwszym kwartale 2006 roku. Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych uczestnictwem i/lub delegowaniem swoich pracowników na dofinansowane studia podyplomowe bardzo prosimy o śledzenie informacji dotyczących oferty na naszych stronach.