» Otwarte » Webcast pt. „Skuteczna strategia opakowaniowa w firmie – trendy i wyzwania” z udziałem prof. Sebastiana Jarzębowskiego organizowany przez firmę EY.
11.09.2020
News

Webcast pt. „Skuteczna strategia opakowaniowa w firmie – trendy i wyzwania” z udziałem prof. Sebastiana Jarzębowskiego organizowany przez firmę EY.

Dynamiczny rozwój przemysłu opakowaniowego, wdrażanie koncepcji zrównoważonego łańcucha dostaw oraz nadchodzące zmiany prawne sprawiły, że opakowania mają coraz większy wpływ na działalność przedsiębiorstw oraz wybory konsumentów. Dostosowanie się do najnowszych regulacji będzie wymagało ścisłej współpracy między podmiotami w łańcuchu dostaw. Kluczowym elementem jest przygotowanie się do nowych warunków. Jedną z rekomendacji jest stworzenie i wdrożenie kompleksowej strategii opakowaniowej, uwzględniającej połączenie wielu kompetencji w firmie, obejmujących wizerunek organizacji, stronę kosztową, a także inne obszary takie jak marketing, logistyka, łańcuch dostaw, finanse, kontrola jakości.

Podczas webcastu poruszymy następujące zagadnienia:

  • wpływ legislacji z zakresu opakowań na polskie przedsiębiorstwa
  • Rozszerzona Odpowiedzialność Producenta jako element „Zielonego Ładu”
  • istotność i spójność strategii opakowaniowej w przedsiębiorstwie z włączeniem aspektów poza produktowych (produkcja, magazynowanie, transport)

Webcast poprowadzą: prof. ALK dr hab. Sebastian Jarzębowski, Katarzyna Kłaczyńska-Lewis (EY Law), Natalia Bezat (EY Supply Chain & Operations) oraz Tadeusz Pokrywka (Krajowa Izba Gospodarcza Przemysłu Spożywczego i Opakowań).

Spotkanie online odbędzie się 11 września o godz. 11:00.

Udział jest bezpłatny.

Zarejestruj się na webcast tutaj.

Więcej na temat studiów z obszaru łańcucha dostaw i logistyki w ALK: