» Strona główna » Zapraszamy na Leothon Recycle AI, hackathon dla biznesu organizowany przez Kozminski Venture Lab we współpracy z firmami Microsoft i Polpharma. W tym roku odbędzie się on w formie online. Rekrutacja do projektu trwa od 11-18 maja 2020 r.
11.05.2020
News

Zapraszamy na Leothon Recycle AI, hackathon dla biznesu organizowany przez Kozminski Venture Lab we współpracy z firmami Microsoft i Polpharma. W tym roku odbędzie się on w formie online. Rekrutacja do projektu trwa od 11-18 maja 2020 r.

Wyobraź sobie, że możesz sprawdzić swoją kreatywność i umiejętności menedżerskie w prawdziwym wyzwaniu. Podczas Leothon Recycle AI będziesz mieć okazję stawić czoła wyzwaniom technologicznym i biznesowym w zakresie AI.

Leothon odbędzie się w dniach 25-26 maja. Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim. Pod okiem ekspertów z wielu różnych dziedzin uczestnicy będą mieli okazję wdrożyć swoje pomysły w życie.

Aby wziąć udział w programie:


1. Zarejestruj się na platformie: https://leothon.kozminskihub.com.

2. Wykonaj zadanie kwalifikacyjne i wyślij je do nas.

Na zgłoszenia czekamy do 18 maja do godz. 23:59.

Harmonogram:

  • 11-18 maja – czas na rejestrację i zadanie kwalifikacyjne
  • 25-26 maja – Leothon Recycle AI


Nagrody:

  • Pula nagród: 20 000 PLN
  • Możliwość współpracy i finansowania realizacji zwycięskiego projektu

Liczba miejsc jest ograniczona! Możesz złożyć wniosek jako zespół (3-5 osób) lub indywidualnie (stworzyć zespół podczas sesji networkingowej podczas hackatonu). W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby spoza Akademii Leona Koźmińskiego, ale przynajmniej jeden członek zespołu musi być studentem lub absolwentem naszej uczelni.

Partnerzy wydarzenia: Microsoft, Polpharma, Akademia Leona Koźmińskiego, Rada Studentów Akademii Leona Koźmińskiego.

Więcej informacji tutaj.