» Studia podyplomowe » Zapraszamy na spotkanie inspiracyjno-networkingowe dla absolwentów i przyjaciół ALK w ramach cyklu „Zarządzanie energią własną menedżera i jego zespołu”.
17.05.2019
News

Zapraszamy na spotkanie inspiracyjno-networkingowe dla absolwentów i przyjaciół ALK w ramach cyklu „Zarządzanie energią własną menedżera i jego zespołu”.

Gościem specjalnym będzie Sebastian Kotow. Ekspert w zakresie zarządzania zaufaniem organizacyjnym, który w ciągu ostatnich 20 lat pracował w 13 krajach na świecie piastując funkcje eksperckie i menedżerskie – członka zarządu i prezesa w międzynarodowych firmach z branży szkoleniowo-doradczej. Autor 3 bestsellerów z obszaru rozwoju osobistego, psychologii i zarządzania. Dwa z nich napisał w 2015 i 2016 roku z uznanym światowym autorytetem biznesu – Brianem Tracy. W 2018 wydał „Matematykę zaufania”.

Będziemy pokazywać, jak nasze przekonania i nawyki decydują o przywództwie, budowaniu relacji, a w konsekwencji sukcesie firmy.


Miejsce: Aula Główna, ul. Jagiellońska 59, Akademia Leona Koźmińskiego
Termin: 21 maja 2019 (wtorek) godzina 18.00
Inwestycja: 50 zł

Przekazywana przez Ciebie wpłata w całości zasila konto Fundacji Koźmińskich i wspiera najzdolniejszą młodzież Akademii Leona Koźmińskiego. Dziękujemy za wsparcie.

Zapisy.