» Strona główna » Zapraszamy na Strategie wzrostu firmy Open Day: spotkanie dla kandydatów na studia Strategie wzrostu firmy: przejęcia, alianse i modele innowacji połączone z zajęciami merytorycznymi takimi, jakie odbywają się na studiach.
12.01.2020
News

Zapraszamy na Strategie wzrostu firmy Open Day: spotkanie dla kandydatów na studia Strategie wzrostu firmy: przejęcia, alianse i modele innowacji połączone z zajęciami merytorycznymi takimi, jakie odbywają się na studiach.

Wraz z narastającym tempem konkurencji, innowacji, zachodzącą na naszych oczach rewolucją cyfrową i zacierającymi się granicami branż zdolność skutecznego zarządzania wzrostem firmy oraz tworzenia innowacyjnych strategii stają się kluczem do sukcesu.

Pojawiają się pytania:

  • Jak zdefiniować domenę działania firmy, dając impuls do jej wzrostu?
  • Jaki jest pożądany stopień dywersyfikacji rynkowo-produktowej, a ile potrzeba integracji w łańcuchu wartości?
  • Czy, kiedy i w jaki sposób wchodzić na rynki zagraniczne?
  • Kiedy decydować się na przejęcia lub alianse z partnerami, a kiedy postawić na wzrost organiczny?
  • Czy i w jakim stopniu firmy, w tym podmioty działające w branżach tradycyjnych, mogą skorzystać z rewolucji cyfrowej i modeli e-biznesu? Jak zarządzać zmianą i rozwojem firmy na różnych etapach cyklu życia?
  • Jak dostosowywać wewnętrzną strukturę i procesy? Jak unikać wielu typowych błędów związanych
    z procesami decyzyjnymi? A w końcu jak ocenić wartość firmy, opłacalność projektów inwestycyjnych
    i jak sfinansować jej wzrost?


Jeśli interesują Cię te zagadnienia zapraszamy na Strategie wzrostu firmy Open Day w Akademii Leona Koźmińskiego, spotkanie dla kandydatów na studia Strategie wzrostu firmy: przejęcia, alianse i modele innowacji połączone z zajęciami merytorycznymi takimi, jakie odbywają się na studiach.


Jeśli rozważasz swój rozwój w tym obszarze, przyjdź i zobacz, jak uczymy. Przed podjęciem decyzji o studiach warto dołączyć do spotkania z naszymi wykładowcami  i doradcą edukacyjnym, aby porozmawiać o studiach
i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Wydarzenie odbędzie się 1 lutego o godz. 14:00.

Szczegółowe informacje i zapisy