» Strona główna » Zapraszamy na warsztaty planowania kariery. W ramach cyklu odbędą się dwa spotkania: „8 kluczowych umiejętności, jakich szukają pracodawcy” oraz „Jak zdobyć pracę w czasach koronawirusa?”. Poprowadzi je Jacek Chmielecki, wykładowca na studiach MBA w ALK.
30.04.2020
News

Zapraszamy na warsztaty planowania kariery. W ramach cyklu odbędą się dwa spotkania: „8 kluczowych umiejętności, jakich szukają pracodawcy” oraz „Jak zdobyć pracę w czasach koronawirusa?”. Poprowadzi je Jacek Chmielecki, wykładowca na studiach MBA w ALK.

Wirtualne spotkania z wykładowcami naszej Akademii cieszą się dużym sukcesem, więc regularnie organizujemy kolejne. Zajęcia online są okazją zdobywania nowej wiedzy niezbędnej do nie tylko do przygotowania do matury czy zaliczeń przedmiotowych dla licealistów i studentów, ale także doskonalenia swoich kompetencji i umiejętności miękkich.
Tym razem zapraszamy na warsztaty planowania kariery. Poprowadzi je Jacek Chmielecki, wykładowca na studiach MBA Akademii Leona Koźmińskiego oraz Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce.

Warsztaty planowania kariery to dwa ostatnie warsztaty z cyklu Koźmiński Online przeznaczone dla uczniów, studentów, ich rodziców oraz pozostałych osób w każdym wieku.
 
5.05.2020, godz. 12:15

„8 kluczowych umiejętności, jakich szukają pracodawcy” – spotkanie dla licealistów i studentów
Podczas warsztatu opowiem, na jakie umiejętności twarde i miękkie zwracają uwagę pracodawcy. Dowiesz się, w jaki sposób zdobywać pierwsze doświadczenie zawodowe już w trakcie studiów, np. poprzez przynależność do organizacji studenckich i zaangażowanie w inne dodatkowe aktywności. Podpowiem, jakie umiejętności rozwijać, żeby wzmacniać swoją pozycję na rynku pracy.

Link do spotkania


6.05.2020, godz. 19:00-20:20

„Jak zdobyć pracę w czasach koronawirusa?” – spotkanie dla wszystkich zainteresowanych osób

Na co zwracają uwagę rekruterzy, szukając kandydata na dane stanowisko? Jak wyróżnić się na rynku pracy w obliczu rosnącej konkurencji i kryzysu gospodarczego, by zdobyć pracę marzeń? Właściwie powinniśmy zadać sobie pytanie, czy jest to dobry czas na zmianę pracy? – Odpowiedź: „To zależy”. Od czego? – podyskutujemy o tym podczas warsztatu. Co w przypadku, kiedy musimy zmienić teraz pracę, bo tak się ułożyło? Jak zaplanować ten trudny okres i jakie kroki podjąć w tym celu? Jak zapewnić poczucie bezpieczeństwa sobie i naszym bliskim? Te i inne pytania poruszymy na spotkaniu. Na koniec uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesji Q&A.

Link do spotkania

Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy dostęp do komputera lub urządzenia mobilnego oraz aplikacji Microsoft Teams, a także konta mailowego w domenie Microsoft, które można bezpłatnie założyć na stronie: www.office.com, a jego okres ważności to 6 miesięcy. W większości przypadków nie będzie nawet konieczności instalacji aplikacji. Osoby, które korzystają z przeglądarek Google Chrome i Edge, nie muszą jej instalować – dołączają do spotkania przez przeglądarkę. Ci z Was, którzy korzystają z przeglądarki Firefox albo używają komputerów Apple’a, powinni zainstalować sobie aplikację Teams. Najłatwiej pobrać ją TUTAJ. Instalacja jest niekłopotliwa i niedługa.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Alicją Tomasiewicz: atomasiewicz(at)kozminski.edu.pl,
tel. 22 519 21 70

 

Jacek Chmielecki 

Przez ostatnie 20 lat zajmował stanowiska menedżerskie w największych i jednych z najbardziej innowacyjnych firm na świecie z branży IT: Cisco Systems, SAP, Microsoft, Google i Juniper, pracując na rynkach międzynarodowych: Centralnej Europy, Rosji, Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Ameryce Łacińskiej. Zarządzał działami Sprzedaży, Telesprzedaży, Kanałem Sprzedaży Pośredniej przez Partnerów, Działem Obsługi Klientów. Jest autorem Strategii Rozwoju kanału sprzedaży w segmencie SMB w 126 krajach.
Obecnie jest również Partnerem Zarządzającym i głównym trenerem i konsultantem Do&Have, mówcą na konferencjach branżowych i wyższych uczelniach.


WYBRANE OSIĄGNIĘCIA:

 • Przeprowadził szkolenia i wykłady dla ponad 43 tysięcy osób z zakresu przywództwa,  budowania zespołów, komunikacji, zarządzania zmianą, prezentacji biznesowych, obsługi klienta, rekrutacji, sprzedaży
 • Prowadzi wykłady na studiach MBA i Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu: przywództwa, prezentacji biznesowych, profesjonalnego networkingu biznesowego
 • Trenował przedsiębiorców dla sieci franczyzowych
 • Występował jako prelegent podczas Kongresów Sprzedaży, Przywództwa, konferencji dla start-upów, InfoShare, Festiwalu INSPIRACJI i wielu innych.
 • Występował na jednej scenie m.in. z następującymi mówcami: prof. Robert Cialdini, generał Roman Polko, Jakub B. Bączek, Mateusz Grzesiak, Jacek Walkiewicz, Marek Skała, Dariusz Milczarek, Łukasz Jakóbiak, Grzegorz Turniak, Adela Warać, Tomasz Kamel, przemawiając do publiczności liczącej 1000 osób.
 • Jest Członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców (które zrzesza tylko 35 członków).
 • Konsultował biznesowo organizacje małe, średnie i wielomilionowe, koncentrując się na osiąganiu przez te organizacje ustalonych rezultatów.
 • Prowadzi mowy motywacyjne, szkolenia dla Firm i Klientów indywidualnych z zakresu komunikacji, sprzedaży, prezentacji, przywództwa, rekrutacji, motywacji, obsługi klienta, kultury organizacji.
 • Inwestuje na rynku nieruchomości oraz w różne projekty biznesowe.
 • Otrzymał dyplom magistra brytyjskiego Uniwersytetu De Montfort oraz Politechniki Łódzkiej jak również tytuł MBA Thames Valley University.
 • Ukończył roczne studium Psychologii w Biznesie, dwuletnie Zarządzania i Marketingu.

Więcej informacji można znaleźć na jego profilu na LinkedIn oraz stronie internetowej.
Krótkie wideo jest dostępne tutaj.
Opinie studentów MBA dostępne są tutaj.