Prof. Marek Safjan gościem specjalnym Kolegium Prawa

Zainaugurowaliśmy nowy cykl spotkań na Uczelni Koźmińskiego "Goście specjalni Kolegium Prawa". 10 czerwca 2006 gościł u nas prof. Marek Safjan - Prezes Trybunału Konstytucyjnego.

10 czerwca odbył się wykład otwarty Pana prof. dr hab. Marka Safjana Prezesa Trybunału Konstytucyjnego

10 czerwca 2006 odbyła się inauguracja nowego cyklu spotkań w Uczelni Koźmińskiego: „Goście Specjalni Kolegium Prawa”. Pierwszym Gościem Kolegium Prawa był prof. dr hab. Marek Safjan Prezes Trybunału Konstytucyjnego, który...

Studenci Prawa Uczelni Koźmińskiego zwyciężyli

w konkursie zorganizowanym przez wydawnictwo LexisNexis pod hasłem "Wygraj staż w kancelarii". Do konkursu zostali zaproszeni studenci prawa tylko dwóch uczelni: KOŹMIŃSKIEGO i Uniwersytetu Warszawskiego.

Pierwsze miejsce w rankingu "Polityki"

Z przyjemnością informujemy, że nasza Uczelnia po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w rankingu niepublicznych szkół wyższych tygodnika "Polityka". Tym samym zwyciężyliśmy we wszystkich najważniejszych rankingach publikowanych...

Doktorat honoris causa dla profesora Witolda Kieżuna

23 maja 2006 r. odbyła się uroczystość nadania profesorowi Witoldowi Kieżunowi doktoratu honoris causa Uczelni Koźmińskiego.

Pierwsze w historii Uczelni obrony prac magisterskich studentów Prawa

19 maja 2006 odbyły się pierwsze w historii Uczelni obrony prac magisterskich studentów Prawa.

1 miejsce w rankingu Rzeczpospolitej i Perspektyw

Z dumą i wielką przyjemnością informujemy, że nasza Uczelnia po raz kolejny zajęła PIERWSZE MIEJSCE w rankingu niepublicznych szkół wyższych, opublikowanym przez "Rzeczpospolitą" i miesięcznik "Perspektywy".

Wyświetla nowości od 2976 do 2982 ze wszystkich 2989