Studenci Prawa Uczelni Koźmińskiego zwyciężyli

w konkursie zorganizowanym przez wydawnictwo LexisNexis pod hasłem "Wygraj staż w kancelarii". Do konkursu zostali zaproszeni studenci prawa tylko dwóch uczelni: KOŹMIŃSKIEGO i Uniwersytetu Warszawskiego.

Pierwsze miejsce w rankingu "Polityki"

Z przyjemnością informujemy, że nasza Uczelnia po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w rankingu niepublicznych szkół wyższych tygodnika "Polityka". Tym samym zwyciężyliśmy we wszystkich najważniejszych rankingach publikowanych...

Doktorat honoris causa dla profesora Witolda Kieżuna

23 maja 2006 r. odbyła się uroczystość nadania profesorowi Witoldowi Kieżunowi doktoratu honoris causa Uczelni Koźmińskiego.

Pierwsze w historii Uczelni obrony prac magisterskich studentów Prawa

19 maja 2006 odbyły się pierwsze w historii Uczelni obrony prac magisterskich studentów Prawa.

1 miejsce w rankingu Rzeczpospolitej i Perspektyw

Z dumą i wielką przyjemnością informujemy, że nasza Uczelnia po raz kolejny zajęła PIERWSZE MIEJSCE w rankingu niepublicznych szkół wyższych, opublikowanym przez "Rzeczpospolitą" i miesięcznik "Perspektywy".

Pierwsze miejsce w rankingu "Wprost"

Uczelnia Koźmińskiego po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w rankingu szkół wyższych przygotowanym przez tygodnik "Wprost". W rankingu studiów MBA na pierwszej pozycji znalazły się dwa programy MBA Uczelni...

Konkurs LexisNexis dla studentów Kolegium Prawa

W konkursie LexisNexis możesz wygrać: Staż w jednej z renomowanych kancelarii prawniczych w Polsce - Siwek Gaczyński Sp. P. Kancelaria Prawnicza Radcowsko-Adwokacka oraz wiele innych cennych nagród. Nie czekaj na ofertę pracy!

Wyświetla nowości od 3529 do 3535 ze wszystkich 3540