"Dzień Luksusu w Koźmińskim" - II edycja konferencji pod takim hasłem odbyła się na naszej uczelni 16 kwietnia 2012

Dlaczego warto sprzedawać dzieła młodych artystów, wchodzić do świata mody przez galerie sztuki i skakać do basenu, z nadzieją, że jest w nim woda? O tym wszystkim dowiedzieli się studenci ALK od osób zarządzających luksusowymi...

Trwa nabór na jedyne w Polsce podyplomowe studia na temat zarządzania w branży mody, realizowane są we współpracy z Polsko-Włoską Szkołą Designu i Managementu VIAMODA.

Od marca zapraszamy na II edycję Zarządzania marką luksusową oraz V edycję Zarządzania w sektorach mody.Masz pytanie? Zadzwoń! Tel: 22 519 21 30.

Akademia Leona Koźmińskiego po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskim konkursie GRASZ O STAŻ

Organizatorem konkursu, w którym młodzi ludzie z całej Polski mają okazję spróbować swoich sił w grze o płatne, merytoryczne praktyki w najbardziej renomowanych firmach oraz organizacjach rządowych i pozarządowych, jest PwC i...

Rekrutacja na studia podyplomowe i MBA trwa do 15 lutego 2012! W naszej ofercie znajduje się ponad 60 kierunków studiów podyplomowych oraz 9 programów MBA.

 Zapraszamy do rejestracji On Line oraz do kontaktu z doradcami edukacyjnymi, którzy chętnie odpowiedzą na szczegółowe pytania dotyczące poszczególnych programów.

Dzień otwarty dla kandydatów na studia 11 września 2011 r. (niedziela), godz. 12:00, siedziba ALK

W trakcie spotkania można uzyskać przydatne informacje na temat studiów prawniczych prowadzonych w Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

"To tylko zmiana sternika. Kurs bez zmian"

- rozmowa z prof. Witoldem Bieleckim, Rektorem Akademii Leona Koźmińskiego, na temat kontynuacji misji uczelni, planach na przyszłość i priorytetach

Wyświetla nowości od 218 do 224 ze wszystkich 270